POOD

TURVATUNNE – ŠUNGIIT KUUL – 4cm

“Turvatunne” šungiit kuul 4m. Šungiit on võimas vee puhastaja, füüsiline ja spirituaalne tervendaja. Ta kaitseb sind  ka elektromagnetkiirguse eest. Šungiit kuul läbomõõduga 4cm kaitseb sind , toob rahu ja turvatunde. Kera on kujund, mis kiirgab energiat kõikides suundades võrdselt. Seetõttu on šungiit kuul parim viis sinu kodu puhastada ja kaitsta.

Vee puhastamine šungiit kuuliga

Asetatuna vette, aktiviseerib ja muudab selle unikaalseks ravimiks. Vee aktiviseerimine toimub energeetilise efekti toimel, mille loob püramiidi torsioonväli. Aseta püramiid 3-liitrilise klaaspurgi põhja ning täida puhta veega. Aseta purk seejärel 2 ööpäevaks päikesevalguse kätte. Pärast seda on vesi kasutamiseks valmis. Sel moel šungiitfilter mitte lihtsalt ei puhasta täielikult vett erinevatest kahjulikest lisanditest (nitraadid, nitrid, kloori-, raua-, vase, mangaaniühendid), vaid ka kõrvaldab lõhnad, lisamaitsed – muutes vee raviotstarbeliseks. Peale puhastamist muutub vesi bioloogiliselt aktiivseks, ületades oma tugevuselt kõiki teisi vee eriliike.

Šungiidi lugu:

Šungiit tekkis ca 2 miljardit aastat tagasi, kui maailma valitsesid vaid bakterid ja üherakulised organismid. Nende elutegevuse tulemusena võiski tekkida šungiit. Teise versiooni kohaselt on selle kivi teke seotud hiiglasliku meteoriidi kukkumisega Maale ning šungiidid olevat selle meteoriidi jäänused.

Venemaalt Karjalast on pärit kõige kõrgeima kvalifikatsiooniga šungiit. Šungiidil on unikaalsed füüsikalised, keemilised ja tervendavad omadused. Šungiidi põhiline koostisosa on süsinik, mis eluslooduse ja -organismide aluseks. Šungiidis leiduva süsiniku molekulid on aga hoopis uut tüüpi struktuuriga ja neid nimetatakse fullereenideks. Neid peetakse ühtedeks võimsamateks antioksüdantideks, mis kaitsevad inimese keharakke vabade radikaalide kahjulike mõjude eest. 

Valiku teisi maagilisi kristallkuule leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/ennustamine/kristallkuulid/.

TURVATUNNE – ŠUNGIIT KUUL – 4cm

Šungiit on võimas vee puhastaja, füüsiline ja spirituaalne tervendaja. Ta kaitseb sind ka elektromagnetkiirguse eest. Šungiit kuul läbomõõduga 4cm kaitseb sind, toob rahu ja turvatunde. Kera on kujund, mis kiirgab energiat kõikides suundades võrdselt. Seetõttu on šungiit kuul parim viis sinu kodu puhastada ja kaitsta.

EAN 8720512970418

Kaal: 110g

Päritoluriik: Venemaa, Karjala

Suurus: 4cm

Original price was: €28.69.Current price is: €21.69. sis. KM

1 laos