POOD

VIIRUKIALUS DRAGON POOL

Viirukialus Langeva suitsuga koonusviirukitele DRAGON POOL lisab sinu koju müstikat ja maagiat ning loob lummava vaatepildi. Viirukialus on valmistatud keraamikast. Viirukipõletamisel on hea aken lahti teha, et negatiivne energia saaks ruumist väljuda.

Viirukialus on multifunktsionaalne. Kasuta seda klassikalise viiruki põletamiseks. Aseta alusele langeva suitsuga koonusviiruk ning lase end viiruki suitsu jõel end lummata.

  • Kaal: 380g
  • Mõõdud:24 x 6 cm
  • EAN: 5056368332876
  • Brand: AWG

MIS ON KOONUSVIIRUK?

Viirukikoonused on koonuselise kujuga kivistunud viiruki massid. Nagu ka tavalisi viirukipulki, on ka viirukikoonuseid mitmesuguseid erinevate koostisainetega. Viirukikoonuseid kasutatakse läänepiirkondades üldiselt vähem, kuid kohalikud, näiteks Indias, armastavad neid väga.

Olenemata sellest, kas tegu on pulk- või koonusviirukitega, põletatakse neid rahuliku ja erilise õhkkonna loomiseks. Viirukite põletamine algatab tihtipeale mingisuguse rituaali või tseremoonia. Viirukid pärinevad 2000 aasta tagusest ajast ja nende põletamiskommet leiab väga erinevatest kultuuridest. Indias süüdatakse viirukid Hindu rituaalide tarbeks ja Jaapanis on viirukite põletamisele pühendatud lausa omaette praktiseerimisharu nimega kōdō.

Valiku meie teisi koonusviiruki põleteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/viirukid-koonusviirukid/viirukialused/.

VIIRUKIALUS DRAGON POOL

26.50 sis. KM

1 laos