POOD

VIIRUKIALUS LANGEVA SUITSUGA- DRAGON WATERFALL

Viirukialus Langeva suitsuga koonusviirukitele Dragon Waterfall lisab sinu koju müstikat ja maagiat ning loovad lummava vaatepildi. Müstiline draakoni kujutis paistab olevat klaaspudelis kapseldatud. Suitsu põledes keerlevad suitsu triibud draakoni ümber, luues  võluva vaatepildi.

Viirukipõletamisel on hea aken lahti teha, et negatiivne energia saaks ruumist väljuda.

  • Kaal: 530g
  • Mõõdud: 22,3 x 10 x 8,3cm
  • EAN: 5056368316340
  • Brand: AWG

MIS ON KOONUSVIIRUK?

Viirukikoonused on koonuselise kujuga kivistunud viiruki massid. Nagu ka tavalisi viirukipulki, on ka viirukikoonuseid mitmesuguseid erinevate koostisainetega. Viirukikoonuseid kasutatakse läänepiirkondades üldiselt vähem, kuid kohalikud, näiteks Indias, armastavad neid väga.

Olenemata sellest, kas tegu on pulk- või koonusviirukitega, põletatakse neid rahuliku ja erilise õhkkonna loomiseks. Viirukite põletamine algatab tihtipeale mingisuguse rituaali või tseremoonia. Viirukid pärinevad 2000 aasta tagusest ajast ja nende põletamiskommet leiab väga erinevatest kultuuridest. Indias süüdatakse viirukid Hindu rituaalide tarbeks ja Jaapanis on viirukite põletamisele pühendatud lausa omaette praktiseerimisharu nimega kōdō.

Valiku meie teisi koonusviiruki põleteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/viirukid-koonusviirukid/viirukialused/.

VIIRUKIALUS LANGEVA SUITSUGA- DRAGON WATERFALL

34.30 sis. KM

1 laos (saab järeltellida)