POOD

YERBA SANTA RITUAALITÕRVIK – 12cm

Yerba santa rituaaltõrvik on 12cm pikk. Yerba Santa on tugev kaitsev ja tervendav rituaalitaim, mida on iidsetest aegadest kasutatud indiaanlaste pühades rituaalides. Tema aroom on tuju parandav ja tervendav. Kasuta rituaaltõrvikut oma energiaväljade puhastamiseks, vaimsetel rännakutel negatiivse energia kaitseks, oma julguse suurendamiseks, hingedega suhtlemiseks, oma energiakeskuste blokeeringutest vabastamiseks. 

Suurus: 12cm

EAN: 8719172830514

Kaal: 30g

Bränd: Yogi Yogini

Kuidas Yerba Santa rituaaltõrvikut kasutada

Hoia tõrvikut 45-kraadise nurga all ja süüta põlema. Lase tõrvikul põleda umbes 20 sekundit ning seejärel kustuta ära. Kustutamiseks raputa tõvikut või lihtsalt puhu leek ära. Tuha laiali lendamise vältimiseks hoia tõrvikut savist kausi kohal. Tõrvik hakkab ajama puhastavat maagilist tossu. Tee aken lahti, et toss viiks negatiivse energia endaga aknast välja. Olles salvei tõrviku süütanud ning jätnud suitsema, tuleks eestkätt puhastada iseennast. Kõige parem on seda teha tõrvikuga enda ümber õrnalt ja aeglaselt viibutades. Alusta alati jalgadest ning liigu ülespoole. Seejärel üle pea ning ringitades ümber enda. Kui lõpetad, aseta tõrvik põlenud otsaga allapoole tulekindlasse anumasse (rituaalselt sobivad hästi ka pärlikarbid ning soola või liivaga täidetud anumad). Seejärel võid lasta oma meelel rännata sinna, kuhu salvei Sind parasjagu viib.

Erinevates ruumides tõrvikuga ringi liikudes võid märgata, et jääd mingitesse kohtadesse kauemaks, kui teistesse. Need on tavaliselt kohad, kus on energia kõige seisvam ja raskem. Kindlasti ei tasuks Sul kiirustada ning hea oleks liikuda just sellise tempoga ning peatuda täpselt nii kauaks, kui seda ise õigeks pead. 

Enne tõrviku süütamist oleks hea keskenduda taotlusele – sellele, mis eesmärgiga Sa tegutsema hakkad. Esita tõrvikule taotlus, mida sa soovid oma kodus ja iseendas energiapuhastusega saavutada. Hinga sügavalt sisse ja välja ning loo püha tossuga side. 

 

 

Bränd

YERBA SANTA RITUAALITÕRVIK – 12cm

Yerba santa rituaaltõrvik on 12cm pikk. Yerba Santa on tugev kaitsev ja tervendav rituaalitaim, mida on iidsetest aegadest kasutatud indiaanlaste pühades rituaalides. Tema aroom on tuju parandav ja tervendav.  Kasuta rituaaltõrvikut oma energiaväljade puhastamiseks, vaimsetel rännakutel negatiivse energia kaitseks, oma julguse suurendamiseks, hingedega suhtlemiseks, oma energiakeskuste blokeeringutest vabastamiseks. 

Suurus: 12cm

EAN: 8719172830514

Kaal: 30g

Bränd: Yogi Yogini

9.90 sis. KM

1 laos