POOD

7 CHAKRA KÄEVÕRU

7 Chakra käevõru on valmistatud 8mm läbimõõduga kristallide ja seedripuu pärlitest.  Igal Chakra pärlil on oma ülesanne. Käevõru pärlid on valitud eriti puhastes toonides kristallide hulgast ja pakuvad tõelist silmailu. 7 tšakrat tasakaalustavad sinu energiat, et leiaksid enda elus harmoonia ning rõõmu.

1. tšakra – juurtšakra – punane jaspis: energia, stabiilsus
2. tšakra – sakraaltšakra – kollane mäekristall: elujõud, motivatsioon
3. tšakra – päikesepõimik – kollane aventuriin: positiivsus, sihikindlus
4. tšakra – südametšakra – roheline aventuriin: armastus, kaastunne
5. tšakra – kurgutšakra- lasuriit : eneseväljendus,, kontsentratsioon,            

6. tšakra -3. silma tšakra – sinine sodaliit: sisekaemus, selgeltnägemine, kujutlusvõime
7. tšakra – kroontšakra – ametüst: tarkus, vaimsus

Mida toob sinu ellu ametüst?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb  sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja.  Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda  pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

 

7 CHAKRA KÄEVÕRU

7 tšakrat tasakaalustavad sinu energiat, et leiaksid enda elus harmoonia ning rõõmu. 8mm pärlid ja premium kvaliteediga kristallid. Käevõru diameeter on ca 7cm ega jää naistele suureks.

EAN: 5056368337062

Suurus: 8mm pärlid

 

12.31 sis. KM

3 laos