POOD

Ahhaat käekett 8mm

Ahhaat käekett 8mm on imekaunis ja naiselik. Selle käeketi kandmine soodustab sisemist stabiilsust, rahulikkust ja küpsust. Käevõru soojad ja kaitsvad omadused suurendavad turvalisust ja enesekindlust. Ahhaat sobib suurepäraselt kasutamiseks raseduse ajal. Ta aitab värsketel emadel vältida sünnitusjärgset depressiooni. Hoiab abielutruudust ja kaitseb petmiste eest.  On kasulik kaitseamuletina reisil ja on eriti tõhus liiklusõnnetuste vastu. Ahhaat annab füüsilist jõudu ja vastupanu. 

MIKS KASUTADA AHHAATI?

Ahhaadid on maanduskivid. Nad aitavad kaasa emotsionaalse, füüsilise ja vaimse tasakaalu saavutamisel. Nad harmoniseerivad Yin/Yangi ja positiivseid/negatiivseid energiaid, rahustavad ja toovad selgust ja keskendumist kõikidesse olukordadesse. Ahhaadid ravivad emotsionaalseid traumasid, pakkudes turvatunnet ja lahustades pingeid. Ahhaat suurendab positiivset energiat ja enesekindlust. Ahhaat oskab näidata raskeid olukordi kellegile haiget tegemata. See kivi aitab kaasa emotsionaalsele tasakaalule, pakkudes julgust, tasakaalu, vastupidavust kehale ja vaimule. Ta silub ja stabiliseerib aurat ning aitab parandada sisemist nägemist. Ahhaat aitab saada kontakti oma sisemise minaga. Ta muundab tumedaid emotsioone, nagu armukadedus, kibedus ja solvumine ja soodustab tasakaaluks enese aktsepteerimist ja andestamist.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

AHHAAT KÄEKETT 8mm

Ahaat käekett 8 mm on imekaunis ja naiselik. Selle käeketi kandmine soodustab sisemist stabiilsust, rahulikkust ja küpsust. Käevõru soojad ja kaitsvad omadused suurendavad turvalisust ja enesekindlust. Ahaat sobib suurepäraselt kasutamiseks raseduse ajal. Ta aitab värsketel emadel vältida sünnitusjärgset depressiooni. Hoiab abielutruudust ja kaitseb petmiste eest.  On kasulik kaitseamuletina reisil ja on eriti tõhus liiklusõnnetuste vastu. Ahaat annab füüsilist jõudu ja vastupanu.

♥ Tervis ♥  Seedimine ♥ Õnnetuste kaitse ♥  Tasakaal ♥  Enesekindlus♥ 

EAN: 5055796579228

7.50 sis. KM

2 laos