POOD

AJURVEDA DRAAKONI VERI KOONUSVIIRUK – 10tk

Ajurveda Draakoni veri koonusviiruk tagasivooluga viirukipõletite jaoks, ainult looduslikest koostisosadest. Õhuaukude kaudu voolab suits kosena alla ja loob kauni efekti. Draakoni veri on väga haruldane punane palmipuu vaik. Põleta seda iga kord, kui tunned, et vajad enda ellu rohkem selgust. Draakoni vere viiruki lõhn on magus, vürtsikas ja maine. Seda viirukit saab kasutada altaril ning rituaalides, mis vajavad tule elementi.

Kasuta draakoni vere viirukit kodu energeetiliseks puhastamiseks ja kaitsmiseks, negatiivsuse hajutamiseks, kurjade vaimude väljaajamiseks, vannete andmisel, pühitsemiseks, teadlikkuse tõstmiseks, julguse ammutamiseks, armastuse ja hea õnne ligimeelitamiseks ning meestel potentsi tõstmiseks. Osad nõiad põletavad draakoni vere viirukit üldise templiviirukina, kuid eriti rituaalide ajal ning loitsude ja nõiasõnade lausumisel. Draakoni veri võimendab kõiki toiminguid ning ka teiste viirukite toimet.

Pakendis 10 viiruki koonust. Ühe viiruki põlemisaeg on ca 15min. Esimesel korral põleta viirukit vaid mõni minut, et saaksid tunnetada, kui tugevat aroomi sa ruumi soovid.

Viirukiga saad puhastada:
-iseenda aurat ja energiakeskuseid
-oma kodu ja ümbrust
-väeesemeid nagu kristallid, käevõrud, kaelakeed jt
Selleks süüta tõrvik ning levita tossu soovitud kohtadesse. Ettevaatust langeva söega! Salveitõrvikut saab kasutada korduvalt, seda uuesti süüdates.

Pakendis 10 viiruki koonust. Ühe viiruki põlemisaeg on ca 15min. Esimesel korral põleta viirukit vaid mõni minut, et saaksid tunnetada, kui tugevat aroomi sa ruumi soovid.

Kuidas koonusviirukit kasutada:

Süüta viiruki koonus. Selleks kulub veidike aega, enne kui viiruk süttib. Lase viirukil mõned minutid põleda ja seejärel kustuta viiruk. Tuba täitub pühaliku eeterlike õlide suituga, mis voolab müstiliselt alla poole. Selleks on sul vaja spetsiaalselt koonusviiruki põletit.

EAN: 8906038342575

Vaata koonusviiruki põletite valikut siit

AJURVEDA DRAAKONI VERI KOONUSVIIRUK – 10tk

Ajurveda Draakoni veri koonusviiruk tagasivooluga viirukipõletite jaoks, ainult looduslikest koostisosadest.

Koonusviiruki suits voolab alla ning on eriti effektne spetsiaalses koonusviiruki põletis. Viiruki suits moodustab maagilise voolava suitsu jõe.

Kasuta draakoni vere viirukit kodu energeetiliseks puhastamiseks ja kaitsmiseks, negatiivsuse hajutamiseks, kurjade vaimude väljaajamiseks, vannete andmisel, pühitsemiseks, teadlikkuse tõstmiseks, julguse ammutamiseks, armastuse ja hea õnne ligimeelitamiseks ning meestel potentsi tõstmiseks.

EAN: 8906038342575

2.30 sis. KM

6 laos