POOD

AJURVEDA VALGE SALVEI KOONUSVIIRUK – 10tk

Ajurveda Valge Salvei koonusviiruk 10tk tagasivooluga viirukipõletite jaoks, ainult looduslikest koostisosadest. Õhuaukude kaudu voolab suits kosena alla ja loob kauni efekti. Valge salvei põletamine on üks vanimaid rituaale negatiivse energia ja kurjade vaimude peletamiseks. See on püha ravimtaim, mida põlisameerika šamaanid on sajandeid kasutanud energia puhastamiseks. Sinu kristallidessegi koguneb hulganisti negativiivset energiat ning nad vajavad puhastust. Rituaaltõrvik sobib selleks suurepäraselt. Valge salvei toob sinu ellu uut puhast energiat ja elujõudu. 

Salvei viirukiga saad puhastada:
-iseenda aurat ja energiakeskuseid
-oma kodu ja ümbrust
-väeesemeid nagu kristallid, käevõrud, kaelakeed jt
Selleks süüta tõrvik ning levita tossu soovitud kohtadesse. Ettevaatust langeva söega! Salveitõrvikut saab kasutada korduvalt, seda uuesti süüdates.

Pakendis 10 viiruki koonust. Ühe viiruki põlemisaeg on ca 15min. Esimesel korral põleta viirukit vaid mõni minut, et saaksid tunnetada, kui tugevat aroomi sa ruumi soovid.

Kuidas koonusviirukit kasutada:

Süüta viiruki koonus. Selleks kulub veidike aega, enne kui viiruk süttib. Lase viirukil mõned minutid põleda ja seejärel kustuta viiruk. Tuba täitub pühaliku eeterlike õlide suituga, mis voolab müstiliselt alla poole. Selleks on sul vaja spetsiaalselt koonusviiruki põletit.

EAN: 8906038342391

Vaata koonusviiruki põletite valikut siit

AJURVEDA VALGE SALVEI KOONUSVIIRUK – 10tk

Ajurveda Valge Salvei viirukikoonused tagasivooluga viirukipõletite jaoks, ainult looduslikest koostisosadest. Õhuaukude kaudu voolab suits kosena alla ja loob kauni efekti.

Koonusviiruki suits voolab alla ning on eriti efektne spetsiaalses koonusviiruki põletis. Viiruki suits moodustab maagilise voolava suitsu jõe.

EAN: 8906038342391

2.30 sis. KM

5 laos