POOD

 

AKVAMARIIN/ AMASONIIT/ROOSA KVARTS- KÄEKETT

AKVAMARIIN/AMASONIIT/ROOSA KVARTS- KÄEKETT , mis on valmistatud 6 mm AA kvaliteediga akvamariini, roosa kvartsi ja amasoniidi helmestest.

  • Akvamariin on mitmekülgne kivi, mis kaitseb reisijaid, rändureid ja meresõitjaid. Tema nimi tuleneb merevee rohekassinisest värvusest, kus ladina keeles “aqua mare” tähendab just merevett. Lisaks ilule on akvamariinil ka sügavam tähendus – ta toob ellu muretust ja kergust, kuid samas kindlust ja distsipliini. See soodustab vaimset avatust, ettenägelikkust ning toob kaasa julgust ja enesekindlust. Akvamariin aitab leevendada stressi, tuues ellu rahu, rahulikkust ja harmooniat.

Selle erakordse kivi omaduste hulka kuulub ka võime lahendada muresid, aidata keskendumisel ning muuta mõtted selgemaks. Akvamariin on abiks nägemisel tulevikku, teravdades intuitsiooni ja selgeltnägemist, ning loob ühenduse kõrgema minaga.

Akvamariin on hinnatud ka kristalliterapeutide seas, kuna ravib kehas diafragmast ülevalpoolt kuni pealaeni kõiki probleeme. Samuti on tuntud tema võime merehaigust leevendada või selle vastu kaitsta.

  • Amasoniit on oma nime saanud Amazonase jõe järgi tänu oma imeilusale värvile. Amasoniit tasakaalustab mees-nais energiat, suurendab isiklikku väge ja identiteeti. Amasoniit on südame- ja kurgutšakra kivi. Ta on tõe ja julguse kivi, andes jõudu elada kartmata teiste arvamust.

Amasoniit on ilu, sõltumatuse, julguse ja truuduse kristall. Ta aitab oma kandjal pääseda ligi ja ammutada energiat oma hingejõu varudest ning seda ka lootusetuna tunduvates olukordades. Amasoniit päästab valla keelepaelad ning annab julguse rääkida oma tõde – teisisõnu puudutada teemasid, mida on pikalt vaka all hoitud. Olles tugevalt seotud kurgutšakraga, aitab see kristall väljendada kõike, mis on tundeelus oluline. Ta aitab ka paremini mõista tundeid ning vabaneda meid ja teisi kahjustavatest hoiakutest. Puhastades efektiivselt ja leebelt kurgutšakra avab amasoniit tee piiramatu loovuse allikani. Amasoniit sümboliseerib ka tõde, avameelsust ja siirust. Samuti soodustab selle kristalli kandmine selgeltnägemise ja selgeltkuulmise võime arengut. Tema roheline värvus muudab meeleolu rõõmsamaks, suurendab eneseusku ning seeläbi toob kandja ellu ka materiaalset küllust. Muuhulgas on ta ka õnnekivi.

Amasoniit aitab leevendada peavalu ning rahustab närvisüsteemi. Kurgutšakra kristallina on ta hea abivahend külmetushaiguste ravimisel. Amasoniit aitab kõrva- ning- ja kurguprobleemide korral ning tugevndab närvisüsteemi.

  • Roosa kvarts kiirgab õrna vibratsiooni. See on pehmenemiskivi inimestele, kes elavad karmides, materialistlikes keskkondades.

Roosa kvarts kaitseb ka arvutiekraanidest tuleneva kahjuliku kiirguse eest. See toob sinu ellu armastust, usaldust ja headust. Esita oma väeehtele taotlus, mida sa soovi, et roosa kvarts sinu ellu tooks. Aseta käekett kuuvalgusesse aknalauale laadima.

  • EAN: 8718657463391
  • Pärli suurus: ±0.6 cm

AKVAMARIIN/ AMASONIIT/ ROOSA KVARTS- KÄEKETT

AKVAMARIIN/AMASONIIT/ROOSA KVARTS- KÄEKETT , mis on valmistatud 6 mm AA kvaliteediga akvamariini, roosa kvartsi ja amasoniidi helmestest.

15.99 sis. KM

2 laos

Kategooriad: ,