POOD

ERIKIVID KRISTALLIPUU – 80 KIVI

Erikivid kristallipuu 80 kivi koosneb viiest erinevast kristallist – karneool, roheline aventuriin, mäekristall, ametüst, hauliit.

Karneool vabastab vihast, hirmust, raevust ja väsimusest. See on võimas väekivi, mis suurendab energiavarusid ja teotahet ning aitab üle saada väsimusest. Karneool kaitseb kodu tulega seotud õnnetuste eest. Ta muudab sind enesekindlamaks ning toob ametialast edukust. Karneool suurendab kirge, armastustunnet ja iha. Sakraal- ja juurtšakra kristallina toob ta sinu ellu ambitsioonidloovuseinnukuse ja sihikindluse. Karneooli kõrge energia aitab taastada kaotatud elujõudu ja motivatsiooni ning stimuleerib loovust uuteks tegevusteks. Karneool on ürgemaduse kandja. Tõeline naiste kivi. Avab meie südame ning aitab ühenduses olla oma sisemise lapsega.

Aventuriin on universaalne tervendaja, mis tervendab keha, hinge, meelt ja südant. Aventuriin on südametšakra tasakaalustaja ning aitab igasuguste allergiate puhul. Roheline aventuriin on lohutaja, harmoniseerija ja igakülgne tervendaja, mis toob heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi tasakaalustab negatiivseid emotsioone ja mõtteid ning aitab sul täpselt aru saada, mis sind õnnelikuks teeb. Rohelised kivid ei ole sooja ega külma värvi, vaid neutraalsed ja seetõttu väga rahustavad. Tõeline silmailu.

VEEL:

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Kui sa tunned, et energia on kuhugi ära kadunud, siis mäekristall aitab sul ennast uuest laadida. Tänu oma unikaalsele struktuurile reguleerib, vabastab, talletab ja neelab ta energiat ja vabastab hästi blokeeringuid. Seda on isegi mõõdetud ja tõestatud, et mäekristalli käes hoidmine tugevndab inimese auravälja. Terviklik ja tugev aura toob sinu ellu rõõmu, energiat, rahu. Mäekristall on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja. Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Imeilus lilla vääriskivi, ametüst, toob jõudu julgust ja rahu. Ametüst on rahustav kivi, mis aitab sul oma loovuse vabastada. Ametüst on suurepärane kingitus kõigile, kes kannatavad ärevuse, meeleoluhäirete ja sõltuvuste käes. Ametüst toob sinu ellu vaimse ja füüsilise tasakaalu. Ametüsti silmad sa inimesel, kes austab nii iseennast ja kui ka teisi, kõike elavat enda ümber. Ta on armastusväärne, usaldab oma intuitsiooni ja oskab elus seda parimal viisil kasutada.

Hauliit on väga rahustava mõjuga, vaigistab mõttetegevust ja ärevust tekitavaid tundeid. Ha stressi ja viha leevendaja. Aitab üle saada kriitilisusest ja isekusest. Õpetab kannatlikkust ja aksepteerimist. Kasulik neile inimestele, kes tunnevad oma sisimas viha ja on oma tunnetega konfliktis ning ei mõista selle põhjust. Aitab vihaenergial lahustuda ja aru saada põhjusest.

Kõrgus 15.5cm

Laius 5cm

Pikkus 4cm

Kaal 200g

EAN 5055796531158

Valiku teisi kauneid ja maagilisi kristallipuid leiad SIIT

 

ERIKIVID KRISTALLIPUU – 80 KIVI

Erikivid kristallipuu 80 kivi koosneb viiest erinevast kristallist – karneool, roheline aventuriin, mäekristall, ametüst, hauliit.

Original price was: €17.00.Current price is: €14.34. sis. KM

1 laos