POOD

AMETÜST KRISTALLIPUU – 80 KIVI

Ametüst kristallipuu 80 kivi sisendab jumalikku armastust, eemaldab negatiivse energia, tõrjub viha ja ärevust, blokeerib stressi. Ametüst on ülimalt spirituaalne kristall. Lisaks suurendab ka intuitsiooni, rahustab, toetab meditatsioonis. Leevendab migreeni, peavalu ja lihaspingeid. Aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja. Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit.

Imeilus lilla vääriskivi, ametüst, toob jõudu julgust ja rahu. Ametüst on rahustav kivi, mis aitab sul oma loovuse vabastada. Ametüst on suurepärane kingitus kõigile, kes kannatavad ärevuse, meeleoluhäirete ja sõltuvuste käes. Ametüst toob sinu ellu vaimse ja füüsilise tasakaalu.

Ametüsti silmad sa inimesel, kes austab nii iseennast ja kui ka teisi, kõike elavat enda ümber. Ta on armastusväärne, usaldab oma intuitsiooni ja oskab elus seda parimal viisil kasutada.

Kõrgus 15.5cm

Laius 5cm

Pikkus 4cm

Kaal 200g

EAN 5055796531080

Valiku teisi kauneid ja maagilisi kristallipuid leiad SIIT

 

AMETÜST KRISTALLIPUU – 80 KIVI

Ametüst kristallipuu 80 kivi sisendab jumalikku armastust, eemaldab negatiivse energia, tõrjub viha ja ärevust, blokeerib stressi. Ametüst on ülimalt spirituaalne kristall.

Original price was: €17.00.Current price is: €14.50. sis. KM

1 laos