POOD

AMETÜST KUUL

Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Mediteerimisel võta kumbagi kätte üks ametüsti kuul. Ametüst resoneerub kolmanda silmaga ja aktiveerib kilpnäärme, mis avab ukse vaimse maailma tarkusele.

Ametüst on kainuse kivi ning aitab eemale hoiduda kimbatusest alkoholi tarbida. Ametüst muudab alkoholi suisa vastumeelseks.

Ametüsti  sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks. Aseta ametüst kuul vee sisse ning väesta sellega oma kristallivesi.

Ametüst aitab peavalude vastu ning kaitseb inimeste ja keskkonna negatiivsete energiate eest.

Kuuli läbimõõt: 2,5cm

Mida toob sinu ellu ametüst?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja. Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

 

 

Bränd

AMETÜST KUUL

Ametüst kuulid tõstavad kodu feng shuid.

Enesekindlus Sisemine rahu Tervenemine Tasakaal Rahulik uni Vaimne teadlikkus Stressi leevendus ♥

EAN: 8720088296868

Kuuli läbimõõt: 2.5cm

5.90 sis. KM

1 laos