POOD

ANCIENT INGVER AROOMIÕLI 10ML

Ancient ingver aroomiõli 10ml õli on vürtsikas, terav ja soe. See on soojendav õli ja on eriti hea seedimiseks ning iivelduse ja oksendamise vastu võitlemiseks. Ingveriõlil on palju raviomadusi. Ingver pärineb Indiast, Hiinast ja Javast, kuid seda leidub ka Aafrikast ja Lääne-Indiast. Sanskriti ja hiina tekstides mainitakse ingveri kasutamist ravimina. Seda mainitakse ka Vana-Kreeka, Rooma ja Araabia kirjanduses.

Õli kasulikkus:

Seda kasutatakse luumurdude raviks, reuma, artriidi ja karbunkuli valu leevendamiseks. Õli aitab pohmelli, liikumishaiguse, külmetushaiguste, gripi, köha, põskkoopapõletiku, kurguvalu, nahahaavandite, kõhulahtisuse, koolikute, krampide, külmavärinate ja palaviku korral. Aroomilambis kasutatav õli võitleb üksinduse ja depressiooniga ning selle energiat andvad omadused muudavad selle heaks afrodisiakumiks. Iivelduse, liikumishaiguse ja külmetuse kontrolli all hoidmiseks pange tilk õli taskurätikule ja hingake sisse. Kuivatatud ingverit kasutatakse kõhuvalude, kõhulahtisuse, kurguprobleemide ja iivelduse korral. Hiinlased kasutavad seda ka südame turgutamiseks ning lima ja flegma vähendamiseks.

Juhised kasutamiseks:

Difuuser/aroomilamp: kasutage kolm kuni neli tilka enda valitud difuuseris.

Paikne kasutamine: kandke üks kuni kaks tilka soovitud alale.

Naha tundlikkuse minimeerimiseks lahjendage õli kookosõliga.

Ettevaatust: Võimalik naha tundlikkus.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kui olete rase, imetate või olete arsti järelevalve all, pidage nõu oma arstiga.

Vältige kokkupuudet silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega.

NB: Meie eeterlikud õlid ei sobi suu kaudu manustamiseks ja seesmiseks manustamiseks.

ANCIENT INGVER AROOMIÕLI 10ML

Ingveri eeterlik õli on vürtsikas, terav ja soe. See on soojendav õli ja on eriti hea seedimiseks ning iivelduse ja oksendamise vastu võitlemiseks. Ingveriõlil on palju raviomadusi. Ingver pärineb Indiast, Hiinast ja Javast, kuid seda leidub ka Aafrikast ja Lääne-Indiast. Sanskriti ja hiina tekstides mainitakse ingveri kasutamist ravimina. Seda mainitakse ka Vana-Kreeka, Rooma ja Araabia kirjanduses.

Ladinakeelne nimi: Zingiber Officinale

Kasutatud taime osa: juur

Allikas: India

Ekstraheerimismeetod: auru destilleerimine

EAN: 5055796528615

7.89 sis. KM

1 laos

Kategooria: Sildid: ,