POOD

ANCIENT APELSIN AROOMIÕLI 10ML

Ancient apelsin aroomiõli 10ml õli on üks populaarsemaid õlisid. See suurepärane värske, mahlane ja ergutav õli annab koheselt energiat. Apelsiniõli võime looduslikult tugevdada immuunsust ja vähendada mitmete haiguste sümptomeid on andnud selle traditsioonilistele meditsiinilistele rakendustele akne, kroonilise stressi ja muude terviseprobleemide raviks. 

Õli kasulikkus:

Aroomiteraapias kasutataval apelsini eeterliku õli meeldival lõhnal on rõõmsameelne ja meeliülendav, kuid samal ajal lõõgastav ja rahustav toime, mis aitab vähendada pulssi. Lisaks sellele, et õli loob sooja keskkonna, võib see stimuleerida ka immuunsüsteemi tugevust ja vastupidavust ning kõrvaldada õhus levivad bakterid. Massaažis kasutatuna suurendab apelsini eeterlik õli teadaolevalt verevoolu. See leevendab põletikku, peavalu, menstruatsiooni ja madala libiidoga seotud ebamugavusi. Apelsini eeterlik õli vähendab valulikke ja refleksiivseid lihaskontraktsioone. Seda kasutatakse traditsiooniliselt massaažides stressi, kõhuvalu, kõhulahtisuse, kõhukinnisuse, seedehäirete või ebaõige seedimise ja ninakinnisuse leevendamiseks.


Juhised kasutamiseks:

Difuuser/aroomilamp: kasutage kolm kuni neli tilka enda valitud difuuseris.

Paikne kasutamine: kandke üks kuni kaks tilka soovitud alale.

Naha tundlikkuse minimeerimiseks lahjendage õli kookosõliga.

Ettevaatust: Võimalik naha tundlikkus.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kui olete rase, imetate või olete arsti järelevalve all, pidage nõu oma arstiga.

Vältige kokkupuudet silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega.

NB: Meie eeterlikud õlid ei sobi suu kaudu manustamiseks ja seesmiseks manustamiseks.

ANCIENT APELSIN AROOMIÕLI 10ML

Apelsini eeterlik õli on üks populaarsemaid õlisid. See suurepärane värske, mahlane ja ergutav õli annab koheselt energiat. Apelsiniõli võime looduslikult tugevdada immuunsust ja vähendada mitmete haiguste sümptomeid on andnud selle traditsioonilistele meditsiinilistele rakendustele akne, kroonilise stressi ja muude terviseprobleemide raviks. 

Ladinakeelne nimi: Citrus Sinensis

Kasutatud taime osa: puuviljakoor

Allikas: Brasiilia

Ekstraheerimismeetod: külm ekspressioon

EAN: 5055796528721

3.50 sis. KM

2 laos

Kategooria: Sildid: ,