POOD

ANCIENT PATŠULI AROOMIÕLI 10ML

Ancient patšuli aroomiõli 10ml õli on ekstraheeritud piparmündi perekonda kuuluvast Pogostemoni kablitaimest ja sellel on rikkalik muskusmagus ja vürtsikas lõhn. Taim on pärit Malaisiast ja Indiast, kus seda tuntakse puchaputina. Sõna patšuli on tuletatud tamili keelest “pachchai ilai”, mis tähendab lihtsalt “roheline leht”. Patšuliõli ekstraheeritakse noortest lehtedest, mis kuivatatakse ja fermenteeritakse enne aurudestillatsiooni. Õli lõhn muutub vanusega veelgi paremaks. Õli mõjub väidetavalt emotsioonidele tasakaalustavalt ja loob mõnusa atmosfääri. Aroomilambis kasutamisel leevendab see ärevust ja depressiooni. Euroopas ja Ameerikas olid patšuliõli ja viiruk 1960ndatel ja 70ndatel hipide seas tohutult populaarne, kuna patšuli lõhn kattis kehalõhna ja põletatud kanepi lõhna. Patšulit kasutati rastapatside juuksepalsamina. Paljudes Aasia riikides kasutatakse patšulit ka ussihammustuse vastumürgina.

Õli kasulikkus:

Seda hinnatakse väga nahahoolduses, eriti armide paranemisel. Idamaades kasutatakse patšuliõli popurriis ning kotikestes voodipesu ja riiete vahel nii lõhna loomiseks kui ka lutikate ja putukate eemal hoidmiseks. Seda hinnatakse väga nahahoolduses, eriti armide paranemisel. Aroomilambis kasutamisel leevendab see ärevust ja depressiooni. Arvatakse, et vannivees kasutatuna aitab see naha ja peanaha kaebuste, seeninfektsioonide, vedelikupeetuse, tselluliidi ja kõhukinnisuse leevendamisel. Sellel on suurepärased kudesid taastavad omadused, see kiirendab paranemist ja võitleb infektsioonidega. Seega aitab see akne, ekseemi, nutmise haavandite, haavandite ja jalaseene vastu.

Juhised kasutamiseks:

Difuuser/aroomilamp: kasutage kolm kuni neli tilka enda valitud difuuseris.

Paikne kasutamine: kandke üks kuni kaks tilka soovitud alale.

Naha tundlikkuse minimeerimiseks lahjendage õli kookosõliga.

Ettevaatust: Võimalik naha tundlikkus.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kui olete rase, imetate või olete arsti järelevalve all, pidage nõu oma arstiga.

Vältige kokkupuudet silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega.

NB: Meie eeterlikud õlid ei sobi suu kaudu manustamiseks ja seesmiseks manustamiseks.

ANCIENT PATŠULI AROOMIÕLI 10ML

 Patšuli eeterlik õlil on rikkalik muskusmagus ja vürtsikas lõhn. Õli lõhn muutub vanusega veelgi paremaks.  Patšuli mõjub väidetavalt emotsioonidele tasakaalustavalt ja loob mõnusa atmosfääri. Aroomilambis kasutamisel leevendab see ärevust ja depressiooni.

Ladinakeelne nimi: Pogostemon Cablin

Kasutatud taime osa: kuivatatud lehed

Allikas: Indoneesia

Ekstraheerimismeetod: auru destilleerimine

EAN: 5055796528479

6.20 sis. KM

2 laos

Kategooria: Sildid: ,