POOD

ANCIENT SIDRUNHEIN AROOMIÕLI 10ML

Ancient sidrunhein aroomiõli 10ml õli on kuulus taimse putukatõrjevahendina, mittetoksilise toimeviisiga biopestitsiidina ning seda on USA-s registreeritud alates 1948. aastast. Peamised riigid, kus seda õli toodetakse, on Indoneesia ja Hiina, kes kokku moodustavad umbes 40% maailma sidrunheina eeterlikust õlist. Aroomilambis kasutatuna hajutab see teadaolevalt väsimust, peavalu ja neuralgiat ning loob rõõmsa ja lõõgastava meeleolu. Vältida kasutamist raseduse ajal ja alla 3-aastastel lastel.

Õli kasulikkus:

Sidrunheina õli on kasulik nahale putukatõrjevahendina, on see hea liigse higistamise, rasuse naha ja juuste korral ning toimib deodorandina. Väidetavalt leevendab see reuma ja artriidist tingitud valu ning on vastu gripile, külmetushaigustele ja väiksematele infektsioonidele. Õli on hea seedesüsteemile, et ravida koliiti, soolepõletikke ja vabaneda sooleparasiitidest. See leevendab menstruaalkrampe ja valu ning kiirendab südamelööke.

Juhised kasutamiseks:

Difuuser/aroomilamp: kasutage kolm kuni neli tilka enda valitud difuuseris.

Paikne kasutamine: kandke üks kuni kaks tilka soovitud alale.

Naha tundlikkuse minimeerimiseks lahjendage õli kookosõliga.

Ettevaatust: Võimalik naha tundlikkus.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kui olete rase, imetate või olete arsti järelevalve all, pidage nõu oma arstiga.

Vältige kokkupuudet silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega.

NB: Meie eeterlikud õlid ei sobi suu kaudu manustamiseks ja seesmiseks manustamiseks.

ANCIENT SIDRUNHEIN AROOMIÕLI 10ML

Sidrunheina õli on kuulus taimse putukatõrjevahendina, mittetoksilise toimeviisiga biopestitsiidina ning seda on USA-s registreeritud alates 1948. aastast. Peamised riigid, kus seda õli toodetakse, on Indoneesia ja Hiina, kes kokku moodustavad umbes 40% maailma sidrunheina eeterlikust õlist. Aroomilambis kasutatuna hajutab see teadaolevalt väsimust, peavalu ja neuralgiat ning loob rõõmsa ja lõõgastava meeleolu. Vältida kasutamist raseduse ajal ja alla 3-aastastel lastel.

Ladinakeelne nimi: Cymbopogon Winterianus

Kasutatud taime osa: kuivatatud rohi

Allikas: Java

Ekstraheerimismeetod: auru destilleerimine

EAN: 5055796528578

4.20 sis. KM

7 laos

Kategooria: Sildid: ,