POOD

ERGUTUS – SIDRUNHEIN EETERLIK ÕLI

“Ergutus” sidrunhein eeterlik õli on 100% looduslik ja lahjendamata. Sidrunhein on värskendava lõhnaga ja on tuntud oma ergutava efekti poolest. Suvel on sidrunhein asendamatu sääsepeletaja.

Sidrunhein leevendab lihasvalusid. Selleks tilguta 6 tilke õli vannivette. Juuste tervendamiseks kanna juukseharjale mõni tilk õli ning harja oma juukseid.

Kogus: 10ml

Avatuna säilib 2a.

Hoia otsese päikese eest kaitstuna!

Valiku aroomilampe leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/aroomilambid/.

KUIDAS AROOMILAMPI KASUTADA:

Eeterlike õlide puhul tuleb aroomilampi asetada küünal, küünla kohal olev anum täita veega, kuhu omakorda tilgutada 4–7 tilka aroomiõli. Küünlaleek soojendab anumat ja peagi täitub ruum soovitud lõhna või lõhnade seguga. Selline segu lõhnab kõige intensiivsemalt kuni neli nädalat pärast valmistamist. Kasutusaega pikendab tunduvalt paari tilga eeterliku õli lisamine ja aeg-ajalt segamine.

Aroomivaha kasutamine: Eemalda aroomivahalt pakend ja aseta aroomivaha aroomilambi nõusse. Süüta nõu all asuv teeküünal. Põleta küünalt seni, kuni kogu aroomivaha on sulanud ja tuba on täitunud meeldiva aroomiga. Kui soovid aroomivaha aroomilambis vahetada, siis aseta aroomlamp mõneks ajaks jääkabrisse ja vaha tuleb ise aroomilabi küljest lahti. Aroomivaha eritab aroomi ca 8 tundi.

Bränd

ERGUTUS – SIDRUNHEIN EETERLIK ÕLI

Aromafume kvaliteetsed eeterlikud õlid on valmistatud ainult 100% looduslikest ja puhastest ainetes.

Suvel on sidrunhein asendamatu sääsepeletaja.

Nipp: kanna eeterlik õli laavakivi käeketile ning lase eeterlikul õlil oma maagiat levitada terve päeva vältel kõikjal, kuhu sa lähed.

Kogus: 10ml

EAN: 8901362068474

4.50 sis. KM

2 laos

Sulle võib meeldida ka…