POOD

ARMASTUS- SÕPRUSE KÄEVÕRU 2tk

Roosa kvartsi ja ametüsti sõpruse käevõru komplekt sisaldab 2 käevõru- sinule ja sinu sõbrale.

Roosa kvarts on kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab meile armastuse tõelist olemust ning kingib lõpmatu rahu. Ta toob meile tugevat enesemõistmist ja -armastust. Roosa kvarts tõmbab ligi romantikat ning olemasolevates suhetes taastab usalduse ning harmoonia. Roosa kvarts avab meie südame, kui me pole armastust tunda saanud või kui oleme haiget saanud, parandab ta selle. Kivi eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate vibratsioonidega.

Ametüst on Imeilus lilla vääriskivi, ta toob  jõudu, julgust ja rahu. Ametüt on rahustav kivi, mis aitab sul oma loovuse vabastada.  Ametüst on suurepärane kingitus kõigile, kes kannatavad ärevuse, meeleoluhäirete ja sõltuvuste käes. Ametüst toob sinu elu vaimse ja füüsilise tasakaalu.

Mida toob sinu ellu roosa kvarts?

Roosa kvarts on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetaja, loob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.
Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist.Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra  roosa kvarts
Näärmed: härknääre ehk tüümus
Planeet: Veenus, Päike, Kuu
Element: tuli, vesi

Südametšakra on eluterve nägemus endast, emotsionaalne tasakaal, enda suhestumine suuremasse pilti. Süda on teadvuse kese. Südametšakras elab headus ja usaldus – nii enda, kui ka teiste vastu.

Blokeerunud südametšakraga kaasnevad süütunne, süüdistamine, väärtusetuse tunne, häbi ja hirm armastuse puudumise pärast ning emotsionaalne haavatavus. 

https://kuuvalgus.ee/kristallide-puhastamine/

ARMASTUS- SÕPRUSE KÄEVÕRU 2tk

Armastus – sõpruse käevõru 2tk on mõeldud kandmiseks koos sulle kalli inimesega. Kingi käevõru endale ja oma parimale sõbrannale. Kaunid käevõrud koosnevad roosast kvartsist ja ametüstist.

Enesekindlus Armastus Tervenemine Rõõm Rahulik uni Vaimne teadlikkus Stressi leevendus ♥

EAN: 5055796523887

Kogus: 2tk

25.50 sis. KM

1 laos