POOD

ARMASTUS – VALGE SALVEI TÕRVIK – 11cm

Armastus – valge salvei tõrvik on valmistatud valgest salveist ja roosiõitest. Õied on 7 tšakra värvides, mis avavad sinu energiakeskused, loovad tasakaalu ja armastuse silla sinus endas ja lähedastega.

Valge salvei rituaal tõrvik on universaalne energiat puhastav. Tõrviku suurus on 11cm ja saad sellega oma kodu ja enda aurat puhastada pikka aega. Valge salvei põletamine on üks vanimaid rituaale negatiivse energia ja kurjade vaimude peletamiseks. See on püha ravimtaim, mida põlisameerika šamaanid on sajandeid kasutanud energiapuhastamiseks. Sinu kristallidessegi koguneb hulganisti negativiivset energiat ning nad vajavad puhastust. Rituaaltõrvik sobib selleks suurepäraselt. Valge salvei toob sinu ellu uut puhast energiat ja elujõudu. 

Salvei tõrvikuga saad puhastada:
-iseenda aurat ja energiakeskuseid
-oma kodu ja ümbrust
-väeesemeid nagu kristallid, käevõrud, kaelakeed jt

Selleks süüta tõrvik ning levita tossu soovitud kohtadesse. Ettevaatust langeva söega! Salveitõrvikut saab kasutada korduvalt, seda uuesti süüdates.

Suurus: 11cm

EAN: 8720512973600

Kaal: 30g

Kogus: 1tk

Bränd: Yogi Yogini

Kuidas valge salvei puhastavat tõrvikut kasutada:

Hoia tõrvikut 45-kraadise nurga all ja süüta põlema. Lase tõrvikul põleda umbes 20 sekundit ning seejärel kustuta ära. Kustutamiseks raputa tõvikut või lihtsalt puhu leek ära. Tuha laiali lendamise vältimiseks hoia tõrvikut savist kausi kohal. Tõrvik hakkab ajama puhastavat maagilist tossu. Tee aken lahti, et toss viiks negatiivse energia endaga aknast välja. Olles salvei tõrviku süütanud ning jätnud suitsema, tuleks eestkätt puhastada iseennast. Kõige parem on seda teha tõrvikuga enda ümber õrnalt ja aeglaselt viibutades. Alusta alati jalgadest ning liigu ülespoole. Seejärel üle pea ning ringitades ümber enda. Kui lõpetad, aseta tõrvik põlenud otsaga allapoole tulekindlasse anumasse (rituaalselt sobivad hästi ka pärlikarbid ning soola või liivaga täidetud anumad). Seejärel võid lasta oma meelel rännata sinna, kuhu salvei Sind parasjagu viib.

Erinevates ruumides tõrvikuga ringi liikudes võid märgata, et jääd mingitesse kohtadesse kauemaks, kui teistesse. Need on tavaliselt kohad, kus on energia kõige seisvam ja raskem. Kindlasti ei tasuks Sul kiirustada ning hea oleks liikuda just sellise tempoga ning peatuda täpselt nii kauaks, kui seda ise õigeks pead. 

Enne salvei tõrviku süütamist oleks hea keskenduda taotlusele – sellele, mis eesmärgiga Sa tegutsema hakad. Esita tõrvikule taotlus, mida soovid oma kodus ja iseendas energiapuhastusega saavutada. Hinga sügavalt sisse ja välja ning loo püha tossuga side. 

 

 

Bränd

ARMASTUS – VALGE SALVEI TÕRVIK – 11cm

Valge salvei rituaal tõrvik on universaalne energiat puhastav abivahend. Tõrviku suurus on 11cm ja saad sellega oma kodu ja enda aurat puhastada pikka aega. Valge salvei põletamine on üks vanimaid rituaale negatiivse energia ja kurjade vaimude peletamiseks. See on püha ravimtaim, mida põlisameerika šamaanid on sajandeid kasutanud energiapuhastamiseks. Sinu kristallidessegi koguneb hulganisti negativiivset energiat ning nad vajavad puhastust. Rituaaltõrvik sobib selleks suurepäraselt. Valge salvei toob sinu ellu uut puhast energiat ja elujõudu ning armastus. 

Suurus: 11cm

EAN: 8720512973600

Kaal: 30g

Bränd: Yogi Yogini

 

14.50 sis. KM

3 laos