POOD

ASTROLOOGIA PENDLI MATT

Astroloogia pendli matt. Sellele 32-sentimeetrisele astroloogilisele pendlile on tikitud astroloogilised märgid, numbrid, nädalapäevad ja juhised. Valmistatud sametkangast ning hoiustamiseks ja kaasaskandmiseks kergesti kokkuvolditav. See on suurepärane tööriist pendli ülekannete tõlgendamiseks.

Mis on pendel?

Pendel on teatavasti ennustamisvahend, mida kasutatakse vaimses tervendamises. Pendel on mis tahes objekt, mille külge on kinnitatud metallist või nahast nöör või kett ja mis liigub edasi-tagasi või ringjate liigutustega. Pendlid võivad koosneda mitmesugustest elementidest – kristallidest, puidust, klaasist või metallist ning neid on igasuguse kuju ja suurusega. Pendli serv on sageli nüri ja teadaolevalt viib see keha meditatiivsesse olekusse. 

Pendel aitab:

  • ennustamisel
  • aitab tuvastada energia blokeeringuid
  • tšakrate tasakaalustamine

  • aura puhastamine
  • maandamine

Mati suurus: 32cm x 32cm x 3cm

Kogus: 45g

Valiku teisi tooteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/ennustamine/.

 

ASTROLOOGIA PENDLI MATT

Sellele 32-sentimeetrisele astroloogilisele pendlile on tikitud astroloogilised märgid, numbrid, nädalapäevad ja juhised. Valmistatud sametkangast ning hoiustamiseks ja kaasaskandmiseks kergesti kokkuvolditav. See on suurepärane tööriist pendli ülekannete tõlgendamiseks.

EAN: 8900000600878

Mati suurus: 32cm x 32cm x 3cm

Kogus: 45g

 

Original price was: €26.50.Current price is: €13.50. sis. KM

2 laos