POOD

OUIJA LAUD – HELENDAV OCTAGON

Ouija laud – pimedas helendav Octagon”. Kaheksanurga kujuline ouija laud pentagrami disainiga. Tahvli muudab eriti ägedaks pimedas helendavad numbrid ja tähed. Kaasas planšett lugemiseks. Vaimulaud on mõeldud kergeks meelelahutuseks, ega ole professionaalne tööriist vaimsete sidemete loomiseks.

Kasuta ouija lauda oma altari kaunistamiseks.

Mis on OUIJA laud?

– tahvel, millel on kujutatud tähed, numbrid ja muud märgid. Selle peal liigub planšett, liigutatav osuti või ümberpööratud klaas. Tahvel loodi selleks, et leida spirituaalsel seansil ühendust teispoolsusega ja saada otsitud küsimustele vastuseid. OUIJA laud on üks automaatkirjutuse vormidest, mille juured ulatuvad umbes 900 aasta tagusesse Hiinasse. Ühendatakse mitme inimese psüühiline energia, mille eesmärgiks on kutsuda kohale hingede maailma esindajaid. Viimasteks on meie hulgast lahkunud lähedaste hinged ja ka inglid ning deemonid.

Valiku meie teisi tooteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/ennustamine/.

OUIJA LAUD – HELENDAV OCTAGON

Kaheksanurga kujuline ouija laud pentagrami disainiga. Tahvli muudab eriti ägedaks pimedas helendavad numbrid ja tähed. Kaasas planšett lugemiseks. Vaimulaud on mõeldud kergeks meelelahutuseks, ega ole professionaalne tööriist vaimsete sidemete loomiseks.

Ärata endas maagia!

EAN: 5056131102699

Suurus: 40cm x 40cm x 0.5cm

Kaal: 520g

28.00 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

OUIJA LAUD-PIMEDAS HELENDAV OCTAGON + VANILJE VIIRUK, SATYA
: 30.10