POOD

EMMA MUNAKIVI – AMETÜST

EMMA MUNAKIVI – AMETÜST – Emma munad ehk Ema munad või Seer kivid on looduslikul viisil Brasiilia Ema jõe vees veeretatud kivid. Need kivid on väljast häguse välimusega ja ühelt küljelt selged ning lamestatud. Iga tükk on unikaalne ja seetõttu ei ole kaks kivi täpselt samasugused. Emma munad pakitakse igaüks eraldi organza kotti.

Ametüst on purpurpunane kvartskristall. Selle purpursete toonide varieeruvus ulatub heledast lavendlipunasest sügavale purpurpunasele. Ametüstidel on vaimne kvaliteet ning neid saab kasutada kõrgemate teadvuse tasanditega ühenduse loomiseks. See võib toimida sillana füüsiliste ja eeterlike sageduste vahel, luues avatuse vaimseks ärkamiseks Ja kõrgemate teadvuse tasanditega ühenduse loomiseks.

  • EAN/SKU: 8719172831672
  • Kaal: ±25 g
  • Suurus: ±2.5-3.5 cm
  • Kogus: 1tk

Mida toob sinu ellu ametüst?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb  sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja.  Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

 

EMMA MUNAKIVI – AMETÜST

Emma munakivi on looduslikul viisil veeretatud kivi Brasiilia Ema jõest, mida kasutatakse sageli dekoratiiv- ja meditatsioonieesmärkidel. Kivid on tuntud ka kui Ema munad või Seer kivid. Emma munakivid on tavaliselt ühelt küljelt lamestatud ja neil võib olla hägune välimus väljastpoolt, kuid nad on läbipaistvad. Ametüstiga Emma munakivid on lillaka tooniga kristallid, mida kasutatakse sageli vaimseks ärkamiseks ja kõrgemate teadvuse tasanditega ühenduse loomiseks.

Kogus: 1tk

8.99 sis. KM

2 laos