POOD

RAHUSTAV SÜDA – AMETÜST RIPATS

Ametüst süda on ripats, mis rahustab äreva meele.  Otseses kokkupuutes nahaga saab ametüsti kristall oma maagiat avaldada terve päeva vältel. Ametüst on ülimalt spirituaalne kristall. Ametüst on võimas pingete ja stressi leevendaja. Ta lahustab hirmud, tõrjub süütunde. Ametüsti nimetatakse kainuse kiviks. Ametüsti ligiduses muutub alkohol suisa vastikuks. Kui sul on peavalu, aseta ametüst silmadele. Ametüstiga väestatud vesi leevendab maksa- ja neeruhaiguseid. Ametüst mõjub hästi ka seedesüsteemile ning nahahaigustele. Reisimisesl on ametüst sulle kaitseamületiks. Ta kaitseb sind varaste, õnnetuste ja haiguste eest.

Imeilus lilla vääriskivi, ametüst toob  jõudu, julgust ja rahu. Ametüt on rahustav kivi, mis aitab sul oma loovuse vabastada. Ametüst on suurepärane kingitus kõigile, kes kannatavad ärevuse, meeleoluhäirete ja sõltuvuste käes. Ametüst toob sinu elu vaimse ja füüsilise tasakaalu.

Ametüsti silmad sa inimesel, kes austab nii iseennast ja kui ka teisi, kõike elavat enda ümber. Ta on armastusväärne, usaldab oma intuitsiooni ja oskab elus seda parimal viisil kasutada. Kanna ripatsit kaelas ja anna talle taotlus, mida sa soovid, et ta sinu ellu tooks.

Kui soovid rahuneda, libiseda unistuste lainele ning leida kontakti enda intuitiivsema poolega, on ametüst parim valik kristallide imelises maailmas.

EAN: 8719172837513

Ametüst

Suurus: 2x2cm

Kaal: 8g

Pael ega kett ei ole kaasas.

Mida toob sinu ellu ametüst ripats?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja. Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

 

 

Bränd

RAHUSTAV SÜDA – AMETÜST RIPATS

Ametüst süda on ripats, mis rahustab äreva meele. Otseses kokkupuutes nahaga saab ametüsti kristall oma maagiat avaldada terve päeva vältel. Ametüst on ülimalt spirituaalne kristall. Ametüst on võimas pingete ja stressi leevendaja. Ta lahustab hirmud ja tõrjub süütunde. Ta toob sinusse hingerahu ja muretuse.

Enesekindlus  Sisemine rahu  Tervenemine ♥ Tasakaal Rahulik uni ♥ Vaimne teadlikkus ♥ Stressi leevendus ♥

EAN: 8719172837513

Ametüst

Suurus: 2x2cm

Pael ega kett ei ole kaasas.

6.50 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

RAHUSTAV SÜDA - AMETÜST RIPATS + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 8.39