POOD

FLUORIIT/AMETÜST KÄEVÕRU- ELUPUU

FLUORIIT KÄEVÕRU- RAHUSTAV on elegantne ehe, mis ühendab ilu ja vaimse tasakaalu. Valmistatud fluoriidi ametüsti looduslikest kristallidest,  see käevõru on pehme pastellvärvidega-  lilla ja roheline. Käevõru kaunistav lisaks imekaunis Elupuu kuju. Käevõru on käsitsi valmistatud ja koosneb hoolikalt valitud kristallidest, mis on hoolikalt lihvitud ja poleeritud, et tuua esile nende loomulik ilu. Iga kristall on unikaalne, mis teeb iga käevõru ainulaadseks. Elastse või reguleeritava kinnitusega disain tagab mugava sobivuse erinevate randmesuuruste jaoks.

Helme suurus ±8mm

EAN 8720088291689

Fluoriit, tuntud ka kui “geeniuse kivi”, on mineraal, mis koosneb kaltsiumfluoriidist. Sellel on tugev seos vaimse selguse, kontsentratsiooni ja mõtlemise selgusega. Värvuselt võib fluoriit olla läbipaistev, lilla, roheline, sinine, kollane või roosa, sõltuvalt selles sisalduvatest lisanditest.

Kuigi teaduslikult ei ole tõendeid fluoriidi tervendavate omaduste kohta, on kristallide entusiastide seas fluoriit tuntud oma potentsiaalsete vaimsete ja füüsiliste eeliste poolest. Siin on mõned fluoriidi omistatud eelised tervisele:

  • Vaimne selgus ja keskendumine: Fluoriiti peetakse võimsaks tööriistaks vaimse selguse suurendamiseks. See võib aidata eemaldada segadust ja ebaselgust, soodustades loogilist mõtlemist ja kontsentreerumist.
  • Negatiivse energia puhastamine: Fluoriidi arvatakse olevat negatiivse energia tõrjuja. Selle võime puhastada ümbritsevat energiat teeb sellest populaarse kristalli meditatsiooniks ja stressi leevendamiseks.
  • Emotsionaalne tasakaal: Fluoriidi kristallid võivad toetada emotsionaalset tasakaalu, aidates maandada ja stabiliseerida meeleolu.
  • Füüsiline tervis: Kuigi mõju füüsilisele tervisele ei ole teaduslikult tõestatud, väidavad mõned, et fluoriit võib toetada immuunsüsteemi ja aidata detoksikatsioonis, parandades üldist heaolu.

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb  sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja.  Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda  pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

FLUORIIT/AMETÜST KÄEVÕRU- ELUPUU

12.99 sis. KM

2 laos

Kategooriad: ,