POOD

HARMOONIA- TŠAKRAKIVIDE KÄEKETT

Elus tuleb ette väljakutseid ja muresid, kurbust, lahkuminekut, murtud südant, hüvastijätte. Harmoonia – Tšakrakivide käekett toob tagasi sinu ellu harmoonia, rahutunde, leppimise, andestuse, jõu ja kaitse. Käeketis on 7 erinevat tšakrakivi, mis tasakaalustavad sinu aura, tõstavad vibratsioone ning toovad sinu ellu rõõmu ja inglite kaitse.

Kristallid:

  • Lilla: Ametüst
  • Tumesinine: Sodaliit
  • Helesinine: Angeliit
  • Roheline: aventuriin
  • Kollane: kollane aventuriin
  • Oranž: tiigrisilm
  • Punane: Granaat
EAN: 8720512975987
Pärli suurus: 6mm
Käeketi läbimõõt: reguleeritav suurus 7-10cm
Kaal: 23g

Mida toob sinu ellu ametüst?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb  sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja. Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

Bränd

HARMOONIA- TŠAKRAKIVIDE KÄEKETT

Käeketis on kaks rida 7 erinevat tšakrakivi, mis tasakaalustavad sinu aura, tõstavad vibratsioone ning toovad sinu ellu rõõmu ja inglite kaitse. Käepaela suurus on reguleeritav
Harmoonia Rahu Tasakaalu  Ühendus enda Minaga  Energia  Tervis
EAN: 8720512975987
Pärli suurus: 6mm
Käeketi läbimõõt: reguleeritav
Kaal: 23g

15.90 sis. KM

2 laos