POOD

INGLITE KAITSE – SELENIIT SÜDA

Inglite kaitse seleniit süda on kaitsja ning helguse ja selguse tooja meie meeltesse. Ta toob sügava rahu hinge ning vabastab hirmudest. Seleniit on Inglite ja teispoolsusest sõnumite tooja ja vahendaja. Seleniidi omadus on ümbritsevat puhastada ja anda ka uut puhast energiat. Seleniit on üks parimaid ruumi energiate puhastajaid, sageduse tõstja, kaitsja ja kristallimandala generaatorkristal.

Seleniit on suurepärane kristall kodu kaitsmiseks, sooja õhkkonna loomiseks ja hea une soodustamiseks. Samuti sobib see kõrge vibratsiooniga kristall väga hästi lastele. Seleniiti võiksid enda lähedal hoida ka kõik need, kes soovivad oma hingejuhendajatega ühendust saada.

Seleniit on puhastav ja väestav kaitsekivi. Seleniit on kõrgema kroontšakra kristall. Seleniit vabastab sind füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest. Seleniit on tõhus pingepeavalude lahustaja. Kanna seleniidist südant endaga kaasas ning lase kristallil sind kaitsta. Seleniit annab ühenduse inglite energiaga.

See seleniidist süda on valminud Marokos. Tema suurus on ligikaudu 4.5 x 4cm. Mediteerimisel on eriti tõhus, kui võtad kumbagi kätte seleniidist südame, et saaksid ühenduse oma kõrgema mina ning väega.

EAN: 8719172831979

Suurus: 4,5x4cm

Aura puhastus Ühendus inglitega Tasakaal Menstruatsiooni valud Stressi leevendus Kaitse ♥

Ära pese seleniiti veega. Loe SIIT kuidas oma kristalle puhastada ja laadida

 

 

INGLITE KAITSE – SELENIIT SÜDA

Aura puhastus Ühendus inglitega Tasakaal Menstruatsiooni valud Stressi leevendus Kaitse ♥

Original price was: €11.80.Current price is: €9.99. sis. KM

2 laos