POOD

INGLITE KAITSE – SELENIIT SÜDA ELULILLEGA

Inglite kaitse seleniit süda elulillega on kaunis täiendus Sinu kristallikogule. Seleniit on puhastav ja väestav kaitsekivi. Seleniit on kõrgema kroontšakra kristall. Seleniit vabastab sind füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest. Seleniit on tõhus pingepeavalude lahustaja. Kanna seleniidist südant endaga kaasas ning lase kristallil sind kaitsta. Seleniit annab ühenduse inglite energiaga.

See seleniidist süda on valminud Marokos. Tema suurus on ligikaudu 5 x 4 x 1,5 cm. Mediteerimisel on eriti tõhus, kui võtad kumbagi kätte seleniidist südame, et saaksid ühenduse oma kõrgema mina ning väega.

Elulill sümboliseerib kõige ühtsust elu loomingus. See näitab, et me kõik oleme modelleeritud sama kavandi järgi ja on püha geomeetria tugev sümbol.

EAN: 8719172831979

Suurus: 5x4x1.5cm

Kaal: 43g

Kogu valiku teisi imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/.

 

 

INGLITE KAITSE – SELENIIT SÜDA ELULILLEGA

Inglite kaiste seleniit süda on sisse graveeritud elulille sümboliga. Seleniit on puhastav ja väestav kaitsekivi. Seleniit on kõrgema kroontšakra kristall. Seleniit vabastab sind füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest. Seleniit on tõhus pingepeavalude lahustaja. Kanna seleniidist südant endaga kaasas ning lase kristallil sind kaitsta. Seleniit annab ühenduse inglite energiaga.

Aura puhastus Ühendus inglitega Tasakaal Menstruatsiooni valud Stressi leevendus Kaitse ♥

5x4x1,5cm

17.90 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

INGLITE KAITSE- SELENIIT SÜDA ELULILLEGA + KRISTALLI HOIUKOTT
: 19.80