POOD

KAITSE – SÕPRUSE KÄEVÕRU 2tk

“Kaitse” sõpruse käevõru (2tk) koosneb dalmaatsia jaspisest ja kollasest ahhaadist – sinule ja sinu sõbrale! Dalmaatsia jaspis on sinu kivi, kui sulle on ülekohut tehtud ja soovid õigluse jalule seada. Jaspis aitab sind selles eesmärgis. Ta annab sulle jõudu edasi liikuda. Kollane ahhaat on rahustav ja pingeid maandav kivi. Toetab kõiges ja aitab üle saada negatiivsetest olukordadest ja südamevalust.

Dalmaatsia jaspis aitab vältida ülemõtlemist, liigset analüütilisust ja säilitab meelerahu. Ta tasakaalustab emotsioonid ning maandab ärevuse. Ta aitab minevikku mõista, rasketest kohtadest edasi liikuda ja olevikus õigeid valikuid teha. Dalmaatsia jaspis toob sulle enesekindluse, rahu ja kaitseb sind ärevustunde tagasituleku eest. Dalmaatsia jaspis soodustab ka truudust ja tasakaalustab emotsioone. 

Kollane ahhaat toob ellu positiivsust, rahustab ja aitab uuesti alustada. Puhastab nii energeetilisel kui füüsilisel tasandil.

Valiku meie teisi imelisi käevõrusid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/kaevorud/.

 

KAITSE – SÕPRUSE KÄEVÕRU 2tk

Dalmaatsia jaspise ja kollase ahhaadi sõpruse käevõru komplekt sisaldab 2 käevõru- sinule ja sinu sõbrale. Dalmaatsia jaspis on sinu kivi, kui sulle on ülekohut tehtud ja soovid õigluse jalule seada. Jaspis aitab sind selles eesmärgis. Ta annab sulle jõudu edasi liikuda. Kollane ahhaat on rahustav ja pingeid maandav kivi. Toetab kõiges ja aitab üle saada negatiivsetest olukordadest ja südamevalust.

Enesekindlus Sisemine rahu Meelerahu Tasakaal Positiivsus Vaimne teadlikkus Stressi leevendus ♥

EAN: 5055796523917

21.50 sis. KM

1 laos