POOD

KOLMAS SILM TŠAKRA – AJNA EETERLIK ÕLI

Ajna – kuuenda ehk kolmanda silma tšakra taskaalustaja ja blokeeringute eemaldaja  eeterlike õlide segu, mis sisaldab järgmist: kadakamarjad, lavendel, sinine kummel, porgandiseemned, salvei, roos, tähtaniis, muskus, seedripuu, sandlipuu essentsi. See mahe spad meenutava aroomiga eeterlike õlide segu on sulle, kes sa tahaksid üle saada oma hirmust elu elamise eest, usaldada oma võimeid, sisetunnet ja olla ühenduses oma annetega.

Kolmas Silm on teadlikkuse laienemise kodu. Eestkätt on Kolmas Silm seotud ühendusega oma intuitsiooniga. Avatud Kolmas Silm annab Sulle psüühhilised võimed, teadlikkuse ja taipamise.

Blokeerunud Kolmas Silm toob kaasa hirmu näha elu sellisena nagu ta on. Sellele on omane suutmatus usaldada oma võimeid, sisemist nägemist ja annet. Samuti on raske hoida oma meelt paigal ja oma mõtteid teadvustada. Blokeeringute eemaldamiseks võimenda eeterlike õlide väge kapatiit, sodaliit, lasuriit, kullisilm, lumiobsidiaan kiviga. Kanna kivi endaga kaasas.

Kõigil tšakratel on oma kindlad värvid, tähendused ja omadused. Igal tšakral on just talle omane vibratsioon ning värv. Tšakrate värvid moodustavad omakorda vikerkaare – punane, oranž, kollane, roheline, sinine, indigo ja violetne. Peenel tasandil on nad kõik omavahel ühendatud, moodustades lahutamatu terviku. Tasakaalus ja hästi funktsioneerivad tšakrad on hea enesetunde ja tugeva tervise aluseks. Kõik meie mineviku kogemused, emotsionaalsed traumad ja allasurutud tunded jätavad tšakratesse jälje. Kogunedes ja kuhjudes põhjustavad nad omakorda energeetilisi ummistusi ehk blokeeringuid. Lisaks sellele, et blokeeringud energia vabas voolamises mõjutavad seda, kuidas me läbi elu kulgeme, millisena me ennast ja teisi näeme ning kui konstruktiivselt me erinevates olukordades toimime, põhjustavad pikaajalised blokeeringud varem või hiljem ka füüsilises kehas väljenduvaid haiguseid.

Kolmanda silma tšakra värv on indigosinine.
Kristallid: kapatiit, sodaliit, lasuriit, kullisilm, lumiobsidiaan

Avatuna säilib 2a

Hoia otsese päikese eest kaitstuna

Bränd

KOLMAS SILM TŠAKRA – AJNA EETERLIK ÕLI

Aromafume kvaliteetsed eeterlikud õlid on valmistatud ainult 100% looduslikest ja puhastest ainetes. Nipp: kanna eeterlik õli laavakivi käeketile ning lase eeterlikul õlil oma maagiat levitada terve päeva vältel kõikjal, kuhu sa lähed.

Blokeerunud Kolmas Silm toob kaasa hirmu näha elu sellisena nagu ta on. Sellele on omane suutmatus usaldada oma võimeid, sisemist nägemist ja annet. Samuti on raske hoida oma meelt paigal ja oma mõtteid teadvustada. Vabasta ennast blokeeringutest ja leia endas vägi elu täiel rinnal elada.

Meeldiv spad meenutav aroom, mis täidab ruumi. Kasuta mediteerimisel iseenda kõrgema minaga kontakti saamiseks.

Blokeeringute eemaldamiseks võimenda eeterlike õlide väge kapatiit, sodaliit, lasuriit, kullisilm, lumiobsidiaan kristalliga. Kanna kivi endaga kaasas.

EAN: 8901362060997

Kogus: 10ml

4.30 sis. KM

Laost otsas

Kategooria: Sildid: , ,
Sulle võib meeldida ka…