POOD

KRISTALLI HOIUKOTT – KUU FAASID

Kristalli hoiukott “Kuu faasid” sinu kristallidele erinevate kuu faasidega. Kristallidele ei meeldi olla kõval pinnal. Pane ta hoiukotti, millega on teda mugav ka kaasas kanda.

Kott on 18x22cm ja valmistatud puuvillast.

Kuu neli faasi
Kuu tiirleb ümber Maa umbes 29-päevase tsükliga. Selles kuutsüklis eristatakse nelja faasi: noorkuu, kasvav kuu, täiskuu ja kahanev kuu.

Noorkuu on hetk, mil Kuu on Maalt vaevu nähtav, uue kuutsükli algus.

Faasi, mil päikese poolt valgustatud Kuu pind aeglaselt suureneb, nimetatakse kasvavaks kuuks.

Täiskuu ajal on Kuu Päikese suhtes otse Maa taga, nii et selle Maa poole jääv külg on täielikult päikese poolt valgustatud. Kuu nelja kuufaasi läbimiseks kulub 29 päeva. Nii et umbes kord kuus näeme Maalt täiskuud.

Kahaneva kuu faasis paistab päike enam kui poolele kuu pinnast ja see valgustatud osa kuust väheneb järk-järgult.

Kuu tsükkel ja sina: See, et kuu mõjutab elu meie planeedil, on ilmne. Näiteks tõus ja mõõn on põhjustatud Kuu gravitatsioonist, mis “tõmbab” Maad. Ka meie kehade elulise energia vool liigub kuu rütmis.

Paljud loodusreligioonid ja vaimsed traditsioonid kasutavad seda tarkust juba põlvkondade kaupa. Näiteks noorkuu on hea aeg millegi uue alustamiseks. Kasvava kuu ajal energia suureneb, toimub kasv. Seega on hea faas näiteks uue projekti alustamiseks. Pärast täiskuud energia väheneb, see on hea faas kaalu langetamiseks või hävitavate harjumuste kaotamiseks.

Ei ole omane “hea” või “halb” kuu faas. Nipp on õppida liikuma vooluga kaasas ja sa avastad, et harmoonia ja tasakaal sinu elus suurenevad.

Meie teised kristallide hoiukotid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/.

EAN: 8720512970289
Koti suurus

L, M, S

KRISTALLI HOIUKOTT – KUU FAASID

Suurus: 19×13 cm

Mahutab endasse palju kristalle, valmistatud puuvillast.

 

5.90 sis. KM

2 laos