POOD

KÜANIIT SÜDA – TSAKRADE TASAKAALUSTAJA

Küaniit süda – tsakrade tasakaalustaja on ca 5 x 5cm suurune ja kaaub 120g. See süda sisaldab endas rubiini ning küaniidi koosmõju.

Küaniit õpetab sind kasutama sinu eluenergiat ning mõistma keha energiavoole. Ta koondab ja suunab suurepäraselt kõrgeid võnkeid, seetõttu on selle kristalli abil võimalik ühendada tasakaalust väljas olevad energiakeskused teiste tšakrate energiavooluga. Küaniit aitab sul sügavalt tunnetada ja mõista oma keha pühadust ning muuta oma igapäevased harjumused tervislikumaks. Kui otsid kontakti oma vaimse õpetajaga, suurendab see võimas kristall psüühilist tundlikkust ja teravdab intuitsiooni ning aitab mõista, kuidas kõik mis Sinu sees, loob seda, mis Sinu ümber. Ta aitab kaasa teadmistele hankimisele, tõeotsingutele ja vaimsele küpsusele.

Küaniit on rahustava toimega ning toob selgust kõigisse meeltesse. Küaniit on ka suurepärane meditatsioonikivi – ta aitab tungida erinevatesse isiksuse kihtidesse ning meenutada varasemate elude kogemusi. Samuti saab küaniiti väga edukalt kasutada ka kanaldamisel. Sageli kasutatakse seda kristalli samuti unenägude meenutamisel ning unes nähtu mäletamiseks.

Küaniit õpetab sisenema kõrgematele teadvuse tasanditele ning suurendab vaimset tundlikkust. Ta puhastab mõttejõudu ning aitab mõista seda, kuidas meeltes sisalduv info loob ümbritsevat tegelikkust. Võimsa tervendajana puhastab ta nii keha, kui ka meeli kõigest negatiivsest ja ebavajalikult ning veelgi enam – kristallina, mis ei talleta negatiivsust, ei vaja ta ka puhastamist.

Küaniit, kurgutšakra kristallina, soodustab oma tõe välja ütlemist ning selle järgi elamist. Ta on vaimse terviklikkuse ja küpsuse kristall, mis muuhulgas omab ka mitmeid spetsiifilisi tervendavaid omadusi. Küaniit tervendab lihashaiguseid, neerupealseid, kilpnääret, kurku, aju ja kõrgeid palavikke. Ta alandab ka vererõhku, on hea abiline infektsioonist põhjustatud haiguste ravil ning muuhulgas aitab ka kaalu langetada.

Küaniit vaimse terviklikkuse ning küpsuse kristall, mistõttu ei soovitata seda sageli kasutamiseks neile, kes kristallide maailmas alles esimesi samme teevad.
Küll aga on ta väga hea kaaslane neile, kes soovivad teadlikult muuta oma mõttemalle ja -mustreid ning liikuda kõrgeima tõe ja vaimsuse poole.

  • PÕHITŠAKRA – Kurgutšakra (ka kõik teised energiakeskused)
  • MÕJU TERVISELE– Tervistab lihaste haiguseid, palavikke, kilpnääret, neerupealseid, kurku ja aju. Alandab vererõhku ja ravib infektsioone. Vabastab ülemäärasest kaalust. 
  • HOOLDUS –  Kuna küaniit ei säilita negatiivsust, ei vaja see kunagi puhastamist. Küaniit ei armasta vett ning kukkumisel puruneb kergelt. 
  • TÄHTKUJU – Sõnn, Kaalud, Jäär, Kaksikud, Lõvi, Neitsi

RUBIIN

Rubiin kostitab Sind mahlaka eluenergiaga, annab rikkalikult tahtejõudu ja aktiveerib elujanu. Kui oled elus kuidagi toppama jäänud, äratab see sügavpunane kristall Sind unelusest ja letargiast. Aitab seada realistlikke sihte ning kingib motivatsiooni nende täitmiseni jõudmiseks. Ta on ka külluse ja rikkuse kristall, nii et jõukuse säilitamisel on rubiin suurepärane abimees.

Rubiini energeetilise mõju väljas on meel terav, teadlikkus kõrgenenud ja keskendumine hea. Ta virgutab seksuaalset aktiivsust, toob välja kire ja süütab entusiasmi, et otsida, leida ja avastada elu mahlakust ja külluslikkust nii kehalisel kui vaimsel ja hingelisel tasandil. Kaotab hirmu, tugevdab ülemeelelisi võimeid ning soodustab unenägude nägemist.

Bränd

KÜANIIT SÜDA – TSAKRADE TASAKAALUSTAJA

Küaniit loob silla spirituaalsesse maailma. Ta tasakaalustab keha ja meele. Küaniit on üks enimkasutatavaid kristalle kristalliteraapias. Mediteerimisel aitab ta sul minna rännakutele ning suhelda inglitega. Sa tunned küaniidi suhtes tõmmet, kui sul on aeg spirituaalselt kasvada. 

Käsitsi valmistatud süda on ca 5 x 5cm suurune. 

Kristalliteraapia Vaimne õpetaja Vibratsioonide tõstja

23.68 sis. KM

1 laos