POOD

AHHAAT LIHVITUD

Lihvitud ahhaat on suurepärane kaitsekivi, mis maandab negatiivset energiat ja toidab meid Maa energiaga. Ta kaitseb füüsilise vägivalla ja õnnetuste eest. Ahhaat aitab meil vaimselt kasvada, füüsilist keha tugevdad ja väestada. Ta sobib kokku mistahes teiste kristallidega ega tekita sinus segaduse tunnet, mis võib juhtuda, kui paned omavahel sobimatud kivid kokku kristalli altarile.

Ahhaat aitab sul leida üles oma intuitsiooni ja saavutada mõtteselgust. Ta tektiab hea tasakaalu südame- ja mõistusehäälte vahel ega lase kummalgi domineerida. Ahhaat aitab sul tasakaalu luua töö-ja eraelu vahel. Ahaat hoiab sind ega lase sul ületöötada. Samas püsid keskendununa ning õpingud või tööalased ülesanded sujuvad plaanipäraselt.

Ahhaat aitab ära hoidaautoõnnetusi. Kanna ahaadist keed autoroolis või hoia teda autos.

Ahhaat tervendab ja aitab vältida seedeprobleeme.

Kui hoiad ahaati oma välisukse läheduses, kaitseb see sinu kodu ja perekonda välise ohu ja negatiivse energia eest. Kui sa asetad kivi keset tuba, siis vabastab see kodu sinna kogunenud negatiivsest energiast.  Kodu täielukuks kaitseks aseta ahaat igasse nurka oma kodus.

Kasutatakse mediteerimisel tasakaalu, negatiivse energia lahustamiseks ning pingete maandamiseks.

Ahaadi tähtkujud: kaksikud,  kaljukits, skorpion, jäär.

Sea-aasta sündinute õnnekivi.

Päritolu: Brasiilia

EAN: 8720088298497

Valiku teisi imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/.

 

 

Bränd

Suurus

3-4cm, 4-6cm

AHHAAT LIHVITUD

Ahhaat on suurepärane kaitsekivi, mis maandab negatiivset energiat ja toidab meid Maa energiaga. Ta kaitseb füüsilise vägivalla ja õnnetuste eest. Ahhaat aitab meil vaimselt kasvada, füüsilist keha tugevdad ja väestada. Ta sobib kokku mistahes teiste kristallidega ega tekita sinus segaduse tunnet, mis võib juhtuda, kui paned omavahel sobimatud kivid kokku kristalli altarile.

♥ Tervis ♥  Seedimine ♥ Õnnetuste kaitse ♥  Tasakaal ♥  Enesekindlus♥ 

Vali kivi suurus:

  • 3-4cm 
  • 4-5cm 

2.223.45 sis. KM

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

AHHAAT LIHVITUD + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM + PALO SANTO PUU KODU PUHASTAMISEKS 1TK
: 5.20