POOD

LAAVAKIVI-AVENTURIIN KÄEKETT

Laavakivi-aventuriin käekett moodustavad koos võimsa kombinatsiooni. Käevõru annab sulle rahuliku une ja emotsionaalse tasakaalu. Lisa 1-2 tilka oma lemmik aroomiõli ning hõõru see ehte sisse. Saad lisaks silmailule nautida ka aroomiteraapiat.

EAN: 8719497613304
Pärli suurus: 6mm
Käeketi läbimõõt venitamat: 7cm

Kuidas käekett tšakraga töötab?

Aventuriin on kõritšakra kristall. Kurgu- või kõritšakra funktsioon on eneseväljendus, kommunikatsioon ning võime väljendada oma tõde ja selle järgi elada. See on seotud ka suurema terviku mõistmise ning oma teadmiste vaba ja voolava jagamisega.

Blokeerunud kõritšakra põhjustab suutmatust oma arvamust avaldada, saada kuuldud ja märgatud. Sellised inimesed on juhitud pigem intellektuaalsest meelest, kui emotsioonidest (elavad peas, kuna ühendus kehaga puudub). Probleemid enese selge ja ausa väljandamisega. Blokeeringute eemaldamiseks võimenda eeterlike õlide väge küaniit, amasoniit, aventuriin, akvamariin. Kanna kivi endaga kaasas.

Loe lisa aventuriini tervendavate omaduste kohta: https://kuuvalgus.ee/aventuriin-mida-ta-sinu-ellu-toob/

LAAVAKIVI-AVENTURIIN KÄEKETT

Laavakivi-aventuriin käekett moodustavad koos võimsa kombinatsiooni. Käevõru annab sulle rahuliku une ja emotsionaalse tasakaalu. Lisa käevõrule 1-2 tilka oma lemmik aroomiõli ning hõõru see ehte sisse. Saad lisaks silmailule nautida ka aroomiteraapiat.

6.90 sis. KM

3 laos