POOD

AMETÜST KÄEKETT 6mm

Ametüst suurendab sinu intuitsiooni ja julgust unistusi täide viia. Ametüst on rahustava ja lõõgastava toimega kristall, mis toob sinu ellu rõõmu ja harmoonia. Ametüst käekett on valmistatud 6mm looduslikest ametüsti pärlitest.

Esita oma väeethele taotlus, mida sa sooviksid, et ehe sinu jaoks tegema hakkaks. Lae käevõru kuuvalguse käes aknalaul ning kanna laetud ehet endaga alati kaasas.

Ametüst on ülimalt spirituaalne kristall. Ametüst on võimas pingete ja stressi leevendaja. Ta lahustab hirmud, tõrjub süütunde. Ametüsti nimetatakse kainuse kiviks. Ametüsti ligiduses muutub alkohol suisa vastikuks. Kui sul on peavalu, aseta ametüst silmadele.  Ametüstiga väestatud vesi leevendab maksa- ja neeruhaiguseid. Väevei mõjub hästi ka seedesüsteemile ning nahahaigustele.

Reisimisesl on ametüst sulle kaitseamületiks. Ta kaitseb sind varaste, õnnetuste ja haiguste eest.

EAN: 5055796579211

Mida toob sinu ellu ametüst?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb  sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja.  Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda  pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

 

Bränd

AMETÜST KÄEKETT 6mm

Enesekindlus Sisemine rahu Tervenemine Tasakaal Rahulik uni Vaimne teadlikkus Stressi leevendus ♥

10.60 sis. KM

4 laos (saab järeltellida)