POOD

LASURIIT RIPATS – RAHU JA TASAKAAL

Lasuriit ripats- rahu ja tasakaal  on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Ta toob sinu ellu ülima sügava rahu ja tasakaalu. Lapis lasuli on meelte valgustaja. Tema lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. Kanna kaelaripatsit igapäevaselt, et end ärevuse eest kaitsta.

Pidevas kontaktis nahaga saab lasuriit oma maagiat avaldada kogu päeva vältel. Tema lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. Kanna kivi endaga taskus kaasas või kasuta mediteerimise ajal.

Lasuriit on ka tugev kaitsekristall ja ta sulgeb ligipääsu “kurjale silmale”. Kui sulle meeldib tegeleda ennustamisega, aitab lasuriit sul esivanemate ja inglitega ühendust luua. 

Lasuriit on väga spirituaalne kristall – ta on ideaalne kaaslane mediteerimiseks ning masenduse leevendamiseks. Lapis lasuli on võimas truuduse kristall, kuna suurendab kandja õrnuse ja läheduse tundeid. Lasuriit on ka tarkuse ja teadlikkuse kristall.  Samuti soosib ta loomingulist väljendust.

See maagiline kristall murrab tõkked teadlike ja alateadlike meelte vahel ning lubab oma kandjal tajuda intuitiivseid teadmisi ning impulsse. Ta aitab mõtted sissepoole pöörata, vabastab meeled vanadest mõttemallidest ning annab julguse unistuste teostamiseks. 
Lasuriit puhastab aura karma koormast ning aktiveerib kandja vaimsed võimed lubades luua ühenduse vaimsete õpetajatega.

Kolmanda Silma kristallina parandab lasuriit nägemist ning leevendab unetust. Samuti on tast abi palaviku, peavalu ja verehaiguste leevendamisel.

EAN: 8719497618163

Mõõdud: ripatsi pikkus on ca 4cm

Iga kivi on unikaalne ja kordumatu. 

♥ Mõtte selgus ♥ Sõnaosavus ♥ Edukus ♥ Ühendus kõrgemate jõududega ♥ Vaimne teadlikkus ♥ Peavalu leevendus ♥

Loe, kuidas oma kristalli eest hoolitseda SIIN

LASURIIT RIPATS – RAHU JA TASAKAAL

Pidevas kontaktis nahaga saab lasuriit oma maagiat avaldada kogu päeva vältel. Lapis lasuli ehk lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Ta toob sinu ellu ülima sügava rahu ja tasakaalu. Lapis lasuli on meelte valgustaja. Tema lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. Kanna kaelaripatsit igapäevaselt, et end ärevuse eest kaitsta.

Mõõdud: ripatsi pikkus on ca 4cm

Mõtte selgus Sõnaosavus Kurja silma kaitse  Ühendus kõrgemate jõududega ♥ Vaimne teadlikkus Peavalu leevendus

 

6.89 sis. KM

4 laos