POOD

AUGUGA LABRADORIIT – ÕPILASE KIVI

Auguga labradoriit “Õpilase kivi” aitab sul vaimselt kasvada, avab sinu kujutlusvõime. Kanna ripatsit kaelas. Labradoriit on ka tugev kaitsekristall ja takistab sinu energia väljavoolu. Ta hoiab sinu keskendumisvõimet. Väga hea kivi õpingute ajal ning pingelistele perioodidel. Ideaalne kaitsekivi õpilasele akadeemilise edu saavutamisel.

Labradoriit on müstiline kaitsekivi. Peatab energialekkeid. Labradoriit on väga tõhus energialekete blokeerija, eemaldades ebasobivad energiad ja hirmud. Kujutlusvõime ja fantaasia, samuti tahtejõu toetaja. Labradoriit on ka väga hea aura puhastaja, tasakaalustaja ja kaitsja. Vabastab ebakindlusest, aitab väärtustada, märgata ja armastada end sellisena, nagu oled. Labradoriit on hea kaaslane muutuste ajal ja toob sulle edu. Labradoriit toetab silmade ravimist, aitab leevendada stressi ja alandada vererõhku. 

EAN: 8719075398531

Mõõdud:  3.5 x 2.1 x 1.2cm.

Valiku meie teisi imelisi ehteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

Bränd

AUGUGA LABRADORIIT – ÕPILASE KIVI

Auguga labradoriit aitab sul vaimselt kasvada, avab sinu kujutlusvõime. Kanna ripatsit kaelas. Labradoriit on ka tugev kaitsekristall ja takistab sinu energia väljavoolu. Ta hoiab sinu keskendumisvõimet. Väga hea kivi õpingute ajal ning pingelistele perioodidel. Ideaalne kaitsekivi õpilasele akadeemilise edu saavutamisel.

5.40 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

AUGUGA LABRADORIIT- ÕPILASE KIVI + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 7.29