POOD

LOODUSLIK PESUKÄSN- BAMBUS JA LINANE

Looduslik pesukäsn- bambus ja linane keha täiuslikumaks hoolduseks! Naturaalne pesukäsn on ideaalne abivahend keha pesemiseks ja naha puhtuse tagamiseks. Õrn käsn masseerib ja parandab vereringet. Sobib ka kuivkoorimiseks. Kanna nahale oma lemmik dušigeel või õli ja hooldus võib alata! Ära unusta hiljem ka kehakreemi kasutada – see on kirisiks tordil.

Veelgi mõnusama kogemuse tagamiseks kasuta ka meie kehakoorijaid ja teisi ilutooteid. Need leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/ilutooted/.

KASUTAMINE:

Leota käsna sooja vee all. Käsn paisub ja muutub pehmemaks. Kasuta koos oma lemmiku dušigeeliga ja tee nahal ringjaid liigutusi. Pärast pesu naudi oma pehmet ja puhast nahka. Loputa käsn ja riputa see kuivama.

LOODUSLIK PESUKÄSN- BAMBUS JA LINANE

Looduslik pesukäsn keha täiuslikumaks hoolduseks! Naturaalne pesukäsn on ideaalne abivahend keha pesemiseks ja naha puhtuse tagamiseks. Õrn käsn masseerib ja parandab vereringet.  Sobib ka kuivkoorimiseks. Kanna nahale oma lemmik dušigeel või õli ja hooldus võib alata! Ära unusta hiljem ka kehakreemi kasutada – see on kirisiks tordil.

EAN: 5055796547449

2.60 sis. KM

8 laos

Kategooria: Sildid: ,