POOD

LOOTOSLILLE KOONUSVIIRUKI PÕLETI

Lootoslille koonusviiruki põleti täidab ruumi maagilise essentsiga. Koonusviiruki suits voogab mööda põletit alla nagu müstiline jõgi. Väga efektne viirukialus.

Olenemata sellest, kas tegu on pulk- või koonusviirukitega, põletatakse neid rahuliku ja erilise õhkkonna loomiseks. Viirukite põletamine algatab tihtipeale mingisuguse rituaali või tseremoonia. Viirukid pärinevad 2000 aasta tagusest ajast ja nende põletamiskommet leiab väga erinevatest kultuuridest. Indias süüdatakse viirukid Hindu rituaalide tarbeks ja Jaapanis on viirukite põletamisele pühendatud lausa omaette praktiseerimisharu nimega kōdō.

MIS ON KOONUSVIIRUK?

Viirukikoonused on koonuselise kujuga kivistunud viiruki massid. Nagu ka tavalisi viirukipulki, on ka viirukikoonuseid mitmesuguseid erinevate koostisainetega. Viirukikoonuseid kasutatakse läänepiirkondades üldiselt vähem, kuid kohalikud, näiteks Indias, armastavad neid väga.

Kogu valiku teisi koonusviiruki põleteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/viirukid-koonusviirukid/viirukialused/.

LOOTOSLILLE KOONUSVIIRUKI PÕLETI

Lootoslille kujuline koonusviiruki põleti täidab ruumi maagilise viiruki essentsiga. Koonusviiruki suits voogab mööda põletit alla nagu müstiline jõgi.

Materjal: keraamika
Mõõdud: 12.7×12.7×5.8cm
Kaal: 400 gr
EAN: 88720512976038

12.40 sis. KM

1 laos