POOD

MÄEKRISTALL KÄEVÕRU – 6mm

Mäekristall käevõru 6mm. Mäekristall on üks võimsamaid kristalle kristallide maailmas. Ta on võimas tervendaaja nii vaimsel kui füüsilisel tasandil. Esita oma väeehtele taotlus, mida sa soovid koos temaga oma elus muuta ja saavutada. Mäekristall toob sinu ellu tervendust, vaimse arengu, elujõu, energia, tasakaalu ja ühendab sind sinu isikliku väega.

Mäekristall hakkab tavaliselt lummama neid inimesi, kes vajavad oma elus nö suurpuhastust: suhetes, tervises, kehakaalu. See on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat. Nimelt ta tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab.  

Mäekristall on lõvi, neitsi, kaksikud ja jäära tähtkujus sündinute õnnekivi. 

EAN: 8719172837346

Pärli suurus.: 6mm

Kogu valiku käevõrusid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/kaevorud/.

 

Bränd

MÄEKRISTALL KÄEVÕRU – 6mm

Mäekristall tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks. Mäekristall on universaalne tervendaja ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Kui sinu elus on segadus, ärevus, mure, südamevalu, siis esita mäekristallile tervenemise taotlus ning võid usaldada, et kristall võtab selle ülesande endale südameasjaks. 

Tervis Energia Rahu Tasakaal Enesekindlus Armastus ♥ Kaitse Kaalu langus

EAN: 8719172837346

Pärli suurus on 6mm

8.89 sis. KM

2 laos