POOD

MÄEKRISTALL KRISTALLIPUU – 160 KIVI

Mäekristall kristallipuu 160 kivi toimib võimsa hinge tervendajana. Mäekristall tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks. Mäekristall on universaalne tervendaja ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Kui sinu hinges on valu, siis esita oma mäekristallile taotlus, et ta sinu hingehaavad parandaks ning võid usaldada, et kristall võtab selle ülesande endale südameasjaks.

Mäekristall puhastab sinu ja sinu kodu energiad. Aseta ta kodus ruumi, kus sa viibid kõige rohkem ning mäekristall asub hingega seda ruumi negatiivsest energiast puhastama ja hoiab selle sinust eemal.  Kui sul on mäekristall kodus, on oluline, et sa ruumist negatiivse energia viirukitepalo santo puu pirru, rituaaltõrviku või eeterlike õlidega toast välja viiksid. Mäekristall hakkab tavaliselt lummama neid inimesi, kes vajavad oma elus nö suurpuhastust suhetes, tervises, kehakaalus.

Mäekristall on suurepärane kristallialtari kivi. Ta sobib kõikide teiste kividega kokku ega muuda nende energiat. Ta tugevndab kodu Feng Shui energiaid. Eriti võimas on tema energia kasvava kuu ajal. Kuna mäekristall on universaalne tervendaja, siis töötab ta kõikide tervise murdega.

Kõrgus 15.5cm

Laius 5cm

Pikkus 4cm

Kaal 300g

EAN 5055796531226

Valiku teisi kauneid ja maagilisi kristallipuid leiad SIIT

 

MÄEKRISTALL KRISTALLIPUU – 160 KIVI

Mäekristall kristallipuu 160 kivi toimib võimsa hinge tervendajana. Mäekristall tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab.

Original price was: €25.00.Current price is: €17.50. sis. KM

1 laos