POOD

TIIGRISILM CHIPS KÄEVÕRU

Tiigrisilm chips käevõru on kaunis väeese. Tiigrisilm on külluse, jõukuse, enesekindluse ja edu kristall.  Nii juur- kui ka sakraaltšakraga ühendatud Tiigrisilma kivi sisaldab tohutul hulgal hiilgavaid tervendavaid omadusi ja eeliseid, mis aitavad tasakaalustada füüsilist ja emotsionaalset heaolu ühe hoobiga.

Tiigrisilm on rohkem kui lihtsalt ilus kivi– tatuletab meelde, et kasutada sisemist jõudu, seista veidi kõrgemal ja lõpetada enese saboteerimine, sest kogu vajalik valgus ja armastus on juba sisemuses peidus. Õigel ja kvaliteetsel tiigrisilmal liigub nö silmatriip, kui kivi küljelt-küljele liigutada.  

Tiigrisilm rahustab närvisüsteemi, mõjub hästi ainevahetusele, seedimisele, põrna ja soolestiku talitlusele, tugevdab maksa ning omab põletikuvastast toimet.

Vääriskivide nime päritolu ei ole juhuslik ja ulatub kaugemale minevikku. Tiiger on džungli tõeline kuninganna: tugev, julge ja alati valmis liikuma. Tiigri vaim tuletab meelde ürgsete instinktide tähtsust ja varju-mina aktsepteerimist, et džunglist välja hiilida ja valguse käes seista. Ta sunnib inimesi aktsepteerima enda kõiki vaatenurki; mängulisest poosist kiskja ja kaitsjani, sest elu on ettearvamatu ja õitsenguks on vaja isiklikku jõudu. Ajalooliselt on teda kasutatud kaitseks kurja Silma eest ning kõikvõimalike haiguste ja needuste vastu. Ta kaitseb psüühiliste rünnakute eest ja hoiab kandjat ka õnnetusjuhtumite ja negatiivse energia eest kaitstuna.Tiigrisilm on meesenergia kandja, mis aitab saavutada enesedistsipliini. Annad soojust, jõudu ja kindlustunnet. Suurendab küllust ja rikkust ning aitab saavutada stabiilsust ning püsida reaalsuses. Tugevdab nõrka eneseusku ning annab julgust ennast proovile panna. Annab väge muutustega toimetulekuks. Avab päikesepõimiku ja seksuaaltšakra. 

EAN: 5055796579471

Loe, kuidas oma kristalli eest hoolitseda

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Mida toob sinu ellu kristall tiigrisilm?

tiigrisilm on külluse, jõukuse, enesekindluse ja edu kristall. Õigel ja kvaliteetsel tiigrisilmal liigub nö silmatriip, kui kivi küljelt-küljele liigutada.  Ajalooliselt on teda kasutatud kaitseks kurja Silma eest ning kõikvõimalike haiguste ja needuste vastu. Ta kaitseb psüühiliste rünnakute eest ja hoiab kandjat ka õnnetusjuhtumite ja negatiivse energia eest kaitstuna.

Tiigrisilm on alati valvas, tuues meie sisenägemisse teravust ning mõistma paremini iga olukorra põhjuseid ja tagajärgi. See julgustab meid oma jõudu targalt kasutama ja koondab segase info ühtseks tervikuks.

Tiigrisilm toetab vajalikke muutusi kõigis eluvaldkondades,tugevdades tahet ja kavatsuste selgust, et avalduda kõrgeimal tasemel. Ta inspireerib loovust ning oma annete ja võimete kasutamist. Ta on suurepärane kivi rikkuse saavutamiseks ja selle säilitamiseks, kuna aitab sul teha õigeid otsuseid.

Tiigrisilm on meesenergia kandja, mis aitab saavutada enesedistsipliini. Annad soojust, jõudu ja kindlustunnet. Suurendab küllust ja rikkust ning aitab saavutada stabiilsust ning püsida reaalsuses. Tugevdab nõrka eneseusku ning annab julgust ennast proovile panna. Annab väge muutustega toimetulekuks. Avab päikesepõimiku ja seksuaaltšakra.

Tiigrisilm rahustab närvisüsteemi, mõjub hästi ainevahetusele, seedimisele, põrna ja soolestiku talitlusele, tugevdab maksa ning omab põletikuvastast toimet.

Tiigrisilm on iidseim talisman, salapärane ja võimas, austatud ja kardetud. See annab meile võimaluse jälgida kõike, isegi läbi suletud uste. Egiptlased valisid selle oma jumaluskujude silmadeks, et väljendada jumalikku nägemust. Seotud maagilise tiigriga, ida mütoloogias metsaliste kuningaga, kujutab Tiigrisilm julgust, ausust ja õigustatud võimu kasutamist. Rooma sõdurid kandsid Tiigrisilma, et relvi kõrvale suunata ja lahingus vaprad olla. Seda on läbi ajaloo kõrgelt hinnatud kui õitsengu ja õnne kivi, mis kaitseb ressursse ja peegeldab teiste pahatahtlikkust või ohte.

TIIGRISILM CHIPS KÄEVÕRU

Tiigrisilm chips käevõru on kaunis väeese. Tiigrisilm on külluse, jõukuse, enesekindluse ja edu kristall.  Nii juur- kui ka sakraaltšakraga ühendatud Tiigrisilma kivi sisaldab tohutul hulgal hiilgavaid tervendavaid omadusi ja eeliseid, mis aitavad tasakaalustada füüsilist ja emotsionaalset heaolu ühe hoobiga. Tiigrisilm on rohkem kui lihtsalt ilus kivi– tatuletab meelde, et kasutada sisemist jõudu, seista veidi kõrgemal ja lõpetada enese saboteerimine, sest kogu vajalik valgus ja armastus on juba sisemuses peidus. Õigel ja kvaliteetsel tiigrisilmal liigub nö silmatriip, kui kivi küljelt-küljele liigutada.  

Tiigrisilm rahustab närvisüsteemi, mõjub hästi ainevahetusele, seedimisele, põrna ja soolestiku talitlusele, tugevdab maksa ning omab põletikuvastast toimet.

♥ Julgus Jõukus  Kaitse ♥  Edu ♥  Enesekindlus ♥ 

EAN: 5055796579471

1.95 sis. KM

18 laos