POOD

MÄEKRISTALL KUUL

Mäekristall kuul tõstab kodu feng shuid. Kuuli läbimõõt on 3cm. Šamaanid ja tervendajad on läbi aegade pidanud mäekristalli kõige suurema väega tervenduskristalliks. Tema liitekohad, mis näevad välja nagu sisemised praod, on tervenduskristallides eriti hinnatud. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat. Sisaldab informatsiooni kõikide teiste kristallide kohta, mistõttu on see kõikide tšakrate avamiseks ja tasakaalustamiseks suurepärane kivi. Teda on kerge programmeerida ja läbi tema erinevat infot kanaldada (tervendav energia, taotlused, unistused jne).

Mäekristall on ideaalne meditatsioonikivi. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu sobib toetuseks nii töö tegmisel kui ka õppimisel. Kasutatud on mäekristalli juba tuhandeid aastaid energia võimendamiseks, kuna tema kristallselge energia mõjub puhastavalt kõikidele tšakratele. Ta tasakaalustab ja puhastab aurat ning rahustab kogu närvisüsteemi, annab jõudu ja vitaalsust. Puhastab nii kodu- kui ka töökeskkonda, kõrvaldab sealt segavaid energiaid ning kiirgab välja rahu. Mäekristalli on kõige parem puhastada heliga, näiteks tingshadega

Kuuli läbimõõt: 3cm

Alus ei kuulu komplekti.

Valiku teisi kristallkuule leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/.

MÄEKRISTALL KUUL

Mäekristallist kuulid tõstavad kodu feng shuid.

EAN: 8720088296882

Kuuli läbimõõt: 3cm

Mäekristall tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks. Mäekristall on universaalne tervendaja ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Ta võtab selle ülesande endale südameasjaks. 

Tervis Energia Rahu Tasakaal Enesekindlus Armastus ♥ Kaitse Kaalu langus

8.20 sis. KM

1 laos