POOD

MALA KEE- AMASONIIT JA ANGELIIT

MALA KEE- AMASONIIT JA ANGELIIT koosneb 108 helmest. Tutiku lähedale on pandud amasoniit ja angeliit- need kaks kristalli koos aitavad sinus esile tuua rõõmu ja julguse.

Amasoniit on oma nime saanud Amazonase jõe järgi tänu oma imeilusale värvile. Amasoniit tasakaalustab mees-nais energiat, suurendab isiklikku väge ja identiteeti. Amasoniit on südame- ja kurgutšakra kivi. Ta on tõe ja julguse kivi, andes jõudu elada kartmata teiste arvamust.

Amasoniit on ilu, sõltumatuse, julguse ja truuduse kristall. Ta aitab oma kandjal pääseda ligi ja ammutada energiat oma hingejõu varudest ning seda ka lootusetuna tunduvates olukordades. Amasoniit päästab valla keelepaelad ning annab julguse rääkida oma tõde – teisisõnu puudutada teemasid, mida on pikalt vaka all hoitud. Olles tugevalt seotud kurgutšakraga, aitab see kristall väljendada kõike, mis on tundeelus oluline. Ta aitab ka paremini mõista tundeid ning vabaneda meid ja teisi kahjustavatest hoiakutest. Puhastades efektiivselt ja leebelt kurgutšakra avab amasoniit tee piiramatu loovuse allikani. Amasoniit sümboliseerib ka tõde, avameelsust ja siirust. Samuti soodustab selle kristalli kandmine selgeltnägemise ja selgeltkuulmise võime arengut. Tema roheline värvus muudab meeleolu rõõmsamaks, suurendab eneseusku ning seeläbi toob kandja ellu ka materiaalset küllust. Muuhulgas on ta ka õnnekivi.

Amasoniit aitab leevendada peavalu ning rahustab närvisüsteemi. Kurgutšakra kristallina on ta hea abivahend külmetushaiguste ravimisel.

Amasoniit aitab kõrva- ning- ja kurguprobleemide korral ning tugevndab närvisüsteemi.

Angeliit ehk inglikivi on pilkupüüdev taevasinine kivi, mida kasutatakse kõige sagedamini ühenduse saamiseks inglite, vaimudest teejuhtide ja ka oma kõrgema minaga. Teisisõnu on tegemist väeka teadlikkuse kristalliga.

Angeliit soodustab telepaatiat, selgeltnägemist, astraalrännakuid ja kirkaid unenägusid. Ta on ka sisemise rahu kristall, mistõttu aitab ta muuhulgas ka kehaväliste rännakute ajal säilitada kontakti reaalsusega. Angeliit tugevdab taju ja intuitsiooni ning kaitseb samal ajal füüsilist keha.

Angeliit on ka tõekivi. Ta aitab rääkida tõde ning mõista ja näha tõde ka teiste tegudes ja sõnades. Ta muudab oma kandja rahulikumaks, leplikumaks ning aktsepteerivamaks, eriti nende inimeste ja nähtuste osas, mida me muuta ei saa. Angeliit leevendab ka hingevalu ning takistab jõhkrate tegude toimepanekut.

Angeliidil on ka tugevad tervendavad omadused. Põhitoimet avaldab angeliit kurgutšakrale, mistõttu on ta heaks abiliseks kurguvalu, ülemiste hingamisteede põletike ning kilpnäärmeprobleemide korral. Ta parandab samuti vereringet ning kudesid, hoiab ja rahustab keha tervikuna ning aitab säilitada vajaliku vedelike tasakaalu organismis. Samuti avaldab angeliit mõju kopsudele.

Angeliidist on samuti abi kaalu langetamisel ning ta võib leevendada ka kergemat päikesepõletust.

Angeliit on suurepärane kaaslane kõigile, kes soovivad suurendada oma teadlikkust. Eriti hästi sobib see kristall neile, kes tegelevad igapäevaselt inimeste tervendamise ja ravimisega. Kuna angeliit on leebe ja rahustava toimega kristall, on ta suurepärane kaaslane ka erinevas vanuses lastele.

Omadused:

  • EAN: 8719172835489
  • Pärli suurus: ±0.8 cm

MALA KEE- AMASONIIT JA ANGELIIT

♥ Rahulik uni ♥ Inglite kaitse energia ♥ Stressi vastu ♥ Rahu ♥ Hirmude vastu ♥ Andestus ♥ ♥ Armastus ♥ Julgus ♥ Enesehinnang ♥ Õnne tunne ♥ Üksindus ♥ Sõnaosavus ♥ 

17.90 sis. KM

1 laos