POOD

KEHA JA HINGE TASAKAALUSTAJA VÄEKEE

Keha ja hinge tasakaalustaja väekee on valmistatud rudraksha seemnete ja 7 tšakra kristalli pärlitest: ametüst, lapis lazuli, sodaliit, roheline aventuriin, kollane jaspis, karneool, punane jaspis. Kanna teda kaelakeena või kasuta palvehelmetena.

EAN:8718657465395

Pärli suurus: 8mm, 108 pärli, kee pikkus 44cm

KEHA JA HINGE TASAKAALUSTAJA VÄEKEE omadused:

Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb sul öösiti rahulikult magada. Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja. Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Lapis lasuli ehk Lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Ta toob sinu ellu ülima sügava rahu ja tasakaalu. Lapis lazuli on meelte valgustaja. Tema lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. 

Sodaliit on harmoneeriv kivi, mis täidab sinu vaimu ja keha usalduse, harmoonia ja aktsepteerimise energiatega, et aidata selgemalt suhelda. Suurendab arusaama iseendast, aidates sul sügavamalt vaadata oma tugevaid ja nõrku külgi ning elueesmärke. Ta aitab sul saada ühendust oma tõelise Minaga. Sodaliit rahustab närve ja aitab üle saada ülitundlikkusest ja hüpperaktiivsusest. Sodaliit on ka suhtlemiskivi, mis aitab sul ennast paremini väljendada.

Kollast jaspist kasutatakse nii füüsilise kui ka vaimse maailma kaitseks. See on kivi, mis kaitseb teid vaimsetel rännakutel negatiivsete jõudude eest kui ka füüsiliselt reisidest näiteks puhkuse või töö eesmärgil. See on suurepärane kivi, sest see juhatab sind läbi maiste kogemuste ja on sulle teejuhiks. Kollane jaspis aitab elus edasi liikuda. 

Veel omadusi

Karneool vabastab vihast, hirmust, raevust ja väsimusest. See on võimas väekivi, mis suurendab energiavarusid ja teotahet ning aitab üle saada väsimusest. Karneool kaitseb kodu tulega seotud õnnetuste eest. Ta muudab sind enesekindlamaks ning toob ametialast edukust.

Karneool on ürgemaduse kandja. Tõeline naiste kivi. Avab meie südame ning aitab ühenduses olla oma sisemise lapsega. Hea abiline apaaita ja kurbuse korral. Karneool on hea teiste kivide puhastaja, kuid puhasta kindlasti ka karneool pärast protseduuri ära.

Punane jaspis on üks parimaid tervise kristalle. Aitab tugevdada immuunsust, on hea hingamisteedele ja vereloomele. Annab elujõudu ja energiat, samuti teotahet. Punane jaspis on väga hea seksuaaltšakra tasakaalustaja. Kanna kivi pükste taskus ja lase kivi avaldada head mõju naiste- ja meesteorganitele ning liigestele. Punane jaspis neelab väga kiirelt negatiivset energiat ja viha, mistõttu aitab tasakaalustada oma emotsioone. Suurendab turvatunnet.  Annab sisemist rahu, väge, elujõudu ja kindlustunnet. Jaspis kannab endas ürgemaduse energiat. Aitab vabaneda menstruaalvaludest.

Roheline aventuriin on universaalne tervendaja, mis tervendab keha, hinge, meelt ja südant. Aventuriin on üks võimsamaid küllusekive. Kanna seda rahakotis või aseta kodus küllusenurka. Küllusenurk on välisuksest vaadatuna vasak tagumine sektor. Aventuriin on südametšakra tasakaalustaja ning aitab igasuguste allergiate puhul. 

KEHA JA HINGE TASAKAALUSTAJA VÄEKEE

Keha ja hinge tasakaalustaja väekee on valmistatud rudraksha seemnete ja 7 tšakra kristalli pärlitest: ametüst, lapis lazuli, sodaliit, roheline aventuriin, kollane jaspis, karneool, punane jaspis. Kanna teda kaelakeena või kasuta palvehelmetena.

EAN:8718657465395

Pärli suurus: 8mm, 108 pärli, kee pikkus 44cm

19.90 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

KEHA JA HINGE TASAKAALUSTAJA VÄEKEE + KRISTALLI HOIUKOTT + 7 TŠAKRA CHIPS KÄEVÕRU + PALO SANTO VIIRUK TRIBAL SOUL
: 30.00