POOD

MALA KEE – FLUORIIT

Mala kee – fluoriit annab parima kaitse viirusteperioodil. Kanna teda kaelas ja ole kaitstud külmetuse, gripi ja teiste viirushaiguste eest. Fluoriidil on kaitsevõimeka hingamisteede- ja kopsuhaiguste, artriid vastu. Ta tugevdab luustikku ja hambaid. Aitab kiiresti paraneda haavandite ja põletushaavade korral. Ta leevendab peavalu, stressi. Seedimisel aitab ta mineraalaintel imenduda. Odraiva tekkimisel hoia fluoriiti 10-30min villi peal. Pärast protseduuri puhasta fluoriit soolvees. 

Fluoriit on ka nooruse kivi ning usutakse, et ta vähendab kortuse teket ning taastab rakke. 

Fluoriit on hea õppimiskivi, kuna soodustab keskendumisvõimet ja kiiret mõtlemist. Kaitseb manipuleerimise ja mõjutamise eest. Fluoriit aitab luua korda. Grupitöö soodustaja, sest loob hea õhkkonna ühise eesmärgi nimel töötamiseks. Fluoriit annab ka kaitse elektromagnetkiirguse vastu (TV, arvuti, mobiil). On hea luudele ja hammastele.

Fluoriit on unikaalse värvigammaga kivi. Iga suguga kivi on omanäoline ja kordumatu. Värvitoonid ja mustrid varieeruvad rohelise ja lilla heledamate ja tumedamate toonide vahel.

Palve Mala või helmed kasutavad tavaliselt budistid kogu maailmas –  eriti Tiibetis, Nepalis ja Indias. Neid kasutatakse mediteerimiseks, mantrate lugemiseks ja kummardamiseks.

Kaal: 30g

EAN: 8719497613977

Pärli suurus: 6mm, 108 pärli, kee pikkus 57cm

Kogu valiku mala keesid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

MALA KEE – FLUORIIT

Mala kee fluoriit annab parima kaitse viiruste perioodil. Kanna teda kaelas ja ole kaitstud külmetuse, gripi ja teiste viirushaiguste eest. Fluoriidil on kaitsevõime ka hingamisteede- ja kopsuhaiguste, artriid vastu. Ta tugevdab luustikku ja hambaid. Aitab kiiresti paraneda haavandite ja põletushaavade korral. Ta leevendab peavalu, stressi. Seedimisel aitab ta mineraalaintele imenduda.

Fluoriit on unikaalse värvigammaga kivi. Iga kivi on omanäoline ja kordumatu. Värvitoonid ja mustrid varieeruvad rohelise ja lilla heledamate ja tumedamate toonide vahel. Päikese valguses hakkavad värvid tõeliselt kaunilt mängima.

 

56.48 sis. KM

1 laos