POOD

TASAKAAL – MALA VÄEKEE AMASONIIT

“Tasakaal” mala väekee amasoniit toob sinu ellu tasakaalu. Kaelakee koosneb 108 amasoniidi pärlist. Väekeed ehib lootose õie sümbol. Lootoseõis on seotud vaimu taassünni ja arenguga. See sümboliseerib vaimset kasvu ja võimet tõusta elu takistustest kaugemale. Amasoniit on õnnekivi, mis tõstab sinu enesekindlust. Ta on tuntud ka kui lootuse kivi. Amasoniidi kandmine muudab sind positiivseks ja hoiab negatiivsed emotsioonid ja inimesed sinust eemal. Ta aitab sul parandada inimestevahelist suhtlust. Amasoniit tasakaalustab keha ja vaimu ning turgutab tervist.

Amasoniit – saa kontakti oma tõelise Minaga. Amasoniit on oma nime saanud Amazonase jõe järgi tänu oma imeilusale värvile. Amasoniit tasakaalustab mees-nais energiat, suurendab isiklikku väge ja identiteeti. Amasoniit on südame- ja kurgutšakra kivi. Ta on tõe ja julguse kivi, andes jõudu elada kartmata teiste arvamust. Aitab kõrva- ning- ja kurguprobleemide korral ning tugevndab närvisüsteemi.

Lootose sümbol

Õrn ja lummav lootos esindab puhtust, taassündi ja rasketest aegadest üle saamist. Nii nagu ka lill ise, kehastab lootose sümbol jõudu minna mööda mudast, veest ja seejärel elegantselt sügavusest välja tulla. See on võime, mida saab elus korrata – alati tuleb ette raskeid, hämaraid aegu, kuid lõpuks kõik laheneb.
Lootss tuletab teile meelde, et peate uskuma ja olema visad, sest raskused ei kesta igavesti. Valgustumine ootab ja te peaksite lihtsalt jääma kannatlikuks ja vastupidavaks. Nii peen kui ka tugev sümbol on vastuoluline, tuletades meile meelde, et kaastunne ja emotsionaalne intensiivsus ei ole nõrkuse märk.

Kaal: 103g

EAN: 8719172839500

Pärli suurus: 8mm, 108 pärli, kee pikkus 45cm

Bränd

TASAKAAL – MALA VÄEKEE AMASONIIT

 Julgus  Armastus  Enesehinnang  Üksindustunne  Õnne tunne  Sõnaosavus 

Kanna amasoniidist mala keed kaelas, ümber käe või hoia peos oma taotluste esitamisel.

21.90 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

TASAKAAL- MALA VÄEKEE AMASONIIT + HEA TUJU- EETERLIKE ÕLIDE ROLL-ON
: 28.10