POOD

MALA KEE – PUNANE JASPIS

Mala kee – punane japsis 108 pärliga. Punane jaspis on üks parimaid tervise kristalle. Aitab tugevdada immuunsust, on hea hingamisteedele ja vereloomele. Annab elujõudu ja energiat, samuti teotahet. Punane jaspis mala kee on väga hea seksuaaltšakra tasakaalustaja. Kanna kivi pükste taskus ja lase kivi avaldada head mõju naiste- ja meesteorganitele ning liigestele. Punane jaspis neelab väga kiirelt negatiivset energiat ja viha, mistõttu aitab tasakaalustada oma emotsioone. Suurendab turvatunnet.  Annab sisemist rahu, väge, elujõudu ja kindlustunnet. Jaspis kannab endas ürgemaduse energiat. Aitab vabaneda menstruaalvaludest.

Palve Mala või helmed kasutavad tavaliselt budistid kogu maailmas –  eriti Tiibetis, Nepalis ja Indias. Neid kasutatakse mediteerimiseks, mantrate lugemiseks ja kummardamiseks.

Kaal: 93g

EAN: 8718657465982

Pärli suurus: 8mm, 108 pärli, kee pikkus 46cm

Kogu valiku mala keesid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

MALA KEE – PUNANE JASPIS

Mala kee – punane japsis 108 pärliga. Punane jaspis on üks parimaid tervise kristalle. Aitab tugevdada immuunsust, on hea hingamisteedele ja vereloomele. Annab elujõudu ja energiat, samuti teotahet.

♥ Tervis  Energia ♥ Rahu  Tasakaal ♥ Enesekindlus ♥

24.90 sis. KM

1 laos