POOD

AMETÜST RIPATS – ÕNNETUNNE

Ametüst ripats – Õnnetunne toob sinu ellu rõõmu, rahu ja harmoonia. Kaelaripatsi pikkus on 4cm. Valmistatud looduslikust ametüsti kristallist. Ametüst on hingekivi ja universaalne tervendaja. Tugeva raviva ja puhastava toimega. Ametüst aitab vabaneda halbadest harjumustest ja sõltuvustest. Ametüst on väga rahustava toimega, neutraliseerib viha, raevu, hirmu ja ärevust, muutes selle armastuse energiaks. Parandab mälu ja keskendumisvõimet. Ametüst puhastab aurat. Aitab tuua head ja rahulikku und. Tõhus migreeni ravija.

Ametüst toob sulle hea une. Pane ta padja alla või voodi kõrvale ja ametüst aitab sul rahuneda ning sügavalt magada.

Ametüst on ülimalt spirituaalne kristall. Ametüst on võimas pingete ja stressi leevendaja. Ta lahustab hirmud, tõrjub süütunde. Ametüsti nimetatakse kainuse kiviks. Ametüsti ligiduses muutub alkohol suisa vastikuks. Kui sul on peavalu, aseta ametüst silmadele. Ametüstiga väestatud vesi leevendab maksa- ja neeruhaiguseid. Väevesi mõjub hästi ka seedesüsteemile ning nahahaigustele.

Reisimisesl on ametüst sulle kaitseamuletiks. Ta kaitseb sind varaste, õnnetuste ja haiguste eest.

EAN: 8719497611317

Toode ei sisalda paela ega ketti.

Mida toob sinu ellu ametüst?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb  sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja. Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

AMETÜST RIPATS – ÕNNETUNNE

Enesekindlus Sisemine rahu Tervenemine Tasakaal Rahulik uni Vaimne teadlikkus Stressi leevendus ♥

 

5.90 sis. KM

3 laos