POOD

MEDITATSIOON – MALA VÄEKEE AHHAAT

“Meditatsioon” mala väekekee ahhaat – võrratu täiendus Sinu väekee kogumisse! Ahhaat on suurepärane kaitsekivi, mis maandab negatiivset energiat ja toidab meid Maa energiaga. Ta kaitseb füüsilise vägivalla ja õnnetuste eest. Ahhaat aitab meil vaimselt kasvada, füüsilist keha tugevdad ja väestada. Ta sobib kokku mistahes teiste kristallidega ega tekita sinus segaduse tunnet, mis võib juhtuda, kui paned omavahel sobimatud kivid kokku kristalli altarile. 

Ahhaat aitab sul leida üles oma intuitsiooni ja saavutada mõtteselgust. Ta tektiab hea tasakaalu südame- ja mõistusehäälte vahel ega lase kummalgi domineerida. Ahhaat aitab sul tasakaalu luua töö-ja eraelu vahel. Ahaat hoiab sind ega lase sul ületöötada. Samas püsid keskendununa ning õpingud või tööalased ülesanded sujuvad plaanipäraselt.

Ahhaat aitab ära hoida autoõnnetusi. Kanna ahhaadist keed autoroolis või hoia teda autos. 

Ahhaat tervendab ja aitab vältida seedeprobleeme.

Kui hoiad ahhaati oma välisukse läheduses, kaitseb see sinu kodu ja perekonda välise ohu ja negatiivse energia eest. Kui sa asetad kivi keset tuba, siis vabastab see kodu sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kodu täielukuks kaitseks aseta ahaat igasse nurka oma kodus. 

Kasutatakse mediteerimisel tasakaalu, negatiivse energia lahustamiseks ning pingete maandamiseks.

Ahaadi tähtkujud: kaksikud,  kaljukits, skorpion, jäär.

Kaal: 103g

EAN:8719497613472

Pärli suurus:68mm, 108 pärli, kee pikkus 35cm

Valiku meie teisi mala väekeesid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

MEDITATSIOON – MALA VÄEKEE AHHAAT

♥ Tervis  Seedimine ♥ Õnnetuste kaitse  Tasakaal ♥ Enesekindlus ♥

 

20.50 sis. KM

1 laos