POOD

MEISTERTERVENDAJA – MÄEKRISTALL TOORKIVI

Mäekristalli toorkivi on iga kodu hinge, harmoonia, rahu ja tervise hoidja. Toorkivi suurus on 4-6cm. Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks. Mäekristall on universaalne ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Mäekristall hakkab tavaliselt lummama neid inimesi, kes vajavad oma elus nö suurpuhastust suhetes, tervises, kehakaalus.

Iga kristall on käsitsi valmistatud naturaalsetest kristallidest, mis on moodustunud miljonite aastate jooksul ja seetõttu on iga kivi omanäoline. See tähendab ka seda, et iga meie müüdav kristall on täiesti ainulaadne ja võib seetõttu veidi erineda piltidel olevast.

Mäekristalli on kõige parem puhastada heliga, näiteks tingshadega. Toorkivi kasutatakse Kristalliteraapias kristallimaatriksite tegemiseks keha peal, ümber ning ruumis. Mäekristallist maatriks sobib hästi ka kodu energiate puhastamiseks ja väestamiseks. Selleks on vaja 4-6 mäekristalli toorkivi, keskele mäekristalist kuul või kobar.

See on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat. Nimelt ta tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab.

Mäekristall puhastab sinu ja sinu kodu energiad. Aseta ta kodus ruumi, kus sa viibid kõige rohkem ning mäekristall asub hingega seda ruumi negatiivsest energiast puhastama ja hoiab selle sinust eemal.  Kui sul on mäekristall kodus, on oluline, et sa ruumist negatiivse energia viirukite, palo santo puu pirru, rituaaltõrviku või eeterlike õlidega toast välja viiksid.

Mäekristall on suurepärane kristallialtari kivi. Ta sobib kõikide teiste kividega kokku ega muuda nende energiat. Ta tugevndab kodu Feng Shui energiaid. Eriti võimas on tema energia kasvava kuu ajal.

Kuna mäekristall on universaalne tervendaja, siis töötab ta kõikide tervise murdega.

Iga kristall on moodustunud miljonite aastate jooksul ja seetõttu on iga kivi omanäoline. See tähendab ka seda, et iga meie müüdav kristall on täiesti ainulaadne ja võib seetõttu veidi erineda piltidel olevast.

Mäekristalli on kõige parem puhastada heliga, näiteks tingshadega.

Mäekristalli laadimiseks aseta ta geoodile. 

Mäekristall on lõvi, neitsi, kaksikud ja jäära tähtkujus sündinute õnnekivi. 

EAN: 8719075399095

Iga toorkivi suurus: ca 4-6cm

 

MEISTERTERVENDAJA – MÄEKRISTALL TOORKIVI

Mäekristall tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks. Mäekristall on universaalne tervendaja ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Kui sinu hinges on valu, siis esita oma mäekristallile taotlus, et ta sinu hingehaavad parandaks ning võid usaldada, et kristall võtab selle ülesande endale südameasjaks. 

Tervis Energia Rahu Tasakaal Enesekindlus Armastus ♥ Kaitse Kaalu langus

EAN: 8719075399095

Kristalli suurus: 3-4cm

 

4.50 sis. KM

4 laos